З 22 по 29 липня столичний Палац водних видів спорту "Ліко-арена" прийме найсильніших стрибунів у воду, які відвідають юнацький чемпіонат світу.

Змагання такого рівня вперше будуть проходити в Україні та зберуть близько 500 учасників з 47 країн, що є максимальним представництвом на турнірі такого рангу. Всього в світі стрибками у воду займаються в 52-х країнах.

Відзначимо, що спортсмени будуть не лише вести боротьбу за нагороди світової першості, а й боротися за ліцензії III літніх Юнацьких Олімпійських ігор-2018, які в жовтні пройдуть в аргентинському Буенос-Айресі.

Напередодні в Києві відбулася прес-конференція, в якій взяли участь міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, віце-президент Національного олімпійського комітету України Ігор Гоцул, президент Федерації стрибків у воду, член Виконкому НОК Ігор Лисов, головний тренер збірної України зі стрибків у воду Тамара Токмачёва, капітан юнацької збірної України зі стрибків у воду Софія Лискун.

 

sdfdf1-696x494

 

Зокрема Ігор Лисов під час прес-конференції повідомив, що найближчим часом Україна збирається знову подати заявку на проведення чемпіонату Європи зі стрибків у воду в 2019 році.