28 жовтня в Одесі відбулось відкриття дитячого футбольного табору за унікальною програмою REAL MADRID FOUNDACION CLINIC.

Завдяки допомозі Асоціації CHILD.UA, сертифікати на навчання отримали четверо талановитих хлопців: Антон Міхальчук та Микита Лучко, що залишились без батьківського піклування, а також Кіріл Хохлов та Кіріл Крючков, чиї батьки не мали змогу оплатити навчання самостійно.

 

 

Протягом 5 днів юні гравці навчатимуться у тренерів REAL MADRID Fundaсion з Іспанії. Методика, за якою проводиться навчання, була розроблена спеціально для дітей, закоханих у футбол і постійно оновлюється і коректується у зв'язку з новітніми світовими футбольними тенденціями.

 

 

Програма фокусується на передових принципах індивідуального навчання тактиці і техніці, прийняття оптимальних рішень під час гри, а також отриманні досвіду гри, заснованого на таких цінностях, як лідерство, командна гра, повага до інших, спільні цілі команди і спільні зусилля.

 

 

"Асоціація CHILD.UA вже майже 20 років допомагає талановитим діткам, що опинились у складних життєвих обставинах, надаючи можливості для навчання та розвитку. Ми щасливі бачити посмішки на обличчях дітей та брати участь у здійсненні їх мрій!", - зазначила президент Асоціації CHILD.UA Євгенія Тимошенко.

 

Сподіваємось, це стане чудовим початком майбутніх спортивних досягнень юних футболістів!