Українець Олександр Гвоздик здобув титул чемпіона світу за версією WBC в напівважкій вазі (до 79,4 кг), відправивши у важкий нокаут канадського боксера Адоніса Стівенсона, який володів поясом з 2013 року.

Стартові раунди стали ознайомчими, але в третьому раунді зі стартовим гонгом Гвоздик провів несподіваний удар в голову, відправивши суперника на канвас, але рефері чомусь не відрахував нокдаун, пише isport.ua.

До середини бою на діях чемпіона почала позначатися втома. Він непогано починав раунди, але потім тільки лише відстрілювався одиночними лівими.

Гвоздик, навпаки, з кожним раундом нарощував оберти, працював комбінаціями, здорово переміщався на ногах, заходячи за ударну руку.

Тривожні хвилини настали в десятому раунді, коли Гвоздик пропустив сильний удар і від нокдауну його врятували лише канати. Далі Олександр урятувався в клінчах, а в кінці раунду вже українець видав хорошу серію ударів в голову супернику, швидко встигнувши відновитися.

Між раундами тренер Стівенсона мотивував добивати Гвоздика, заявивши, що "українець мертвий", але мертвим виявився канадець - Гвоздик натиснув, провів пару серій точних ударів, змусив чемпіона перейти в режим виживання, після чого відправив на канвас. Стівенсон не піднявся і рефері негайно зупинив сутичку.