Легендарний англійський футболіст Девід Бекхем вирішив придбати акції англійського клубу Солфорд Сіті, який представляє п'ятий за силою дивізіон Англії.

 

Зараз Солфорд займає третє місце в лізі і вперше в своїй історії має шанс піднятися в Лігу 2 - четвертий за силою дивізіон країни. 

У 2014 році 50% акцій клубу купили п'ять колишніх футболістів англійського «Манчестер Юнайтед» - народжений в Солфорд Пол Скоулз, а також Райан Гіггз, Філ Невілл, Гарі Невілл і Нікі Батт (кожен придбав 10%). Інші акції викупив сінгапурський мільярдер Пітер Лім, він володіє також іспанською «Валенсією». Повідомляється, що Бекхем заволодів десятивідсотковою часткою, яку викупив у Ліма. Таким чином, футболісти МЮ стали власниками контрольного пакету акцій.

«Солфорд» був заснований у 1940 році в передмісті Манчестера. Протягом багатьох років клуб виступав у восьмому і дев'ятому дивізіонах чемпіонату Англії. У сезоні-2014/15 «Солфорд» піднявся на сьомий дивізіон, в 2015/16 - шостий, 2016/17 - п'ятий. Зараз команда займає третє місце в турнірній таблиці Національної ліги (п'ятий дивізіон).


Нагадаємо, що Бекхем вже є власником американського клубу Інтер Майамі, який почне свій виступ у MLS в 2020 році.