Перед матчем між збірними Нідерландів та Німеччини на стадіоні в Амстердамі представили офіційний талісман Євро-2020. Ним став Скіллзі (Skillzy). Разом з ним вперше за часи проведення чемпіонатів Європи, разом з маскотом будуть живі люди - фристайлери Лів Кук та Тобіас Бекс.

Як йдеться на сайті УЄФА, Скіллзі любить фристайл та вуличну культуру, він може грати у футбол як у парку, так і на великих стадіонах.

 

 

При цьому в УЄФА вперше вирішили використати реальних постатей як символів чемпіонату Європи. Ліз Кук та Тобіас Бек - професійні фристайлери. Британка є чинною чемпіонкою світу, послом UEFA Women's Football та працює репортером на матчах Ліги чемпіонів. Норвежець теж має у своєму активі звання чемпіона світу та Європи, пише 24tv.ua.

 

 

Євро-2020:

Це 16-й чемпіонат Європи з футболу, який триватиме з 12 червня по 12 липня 2020 року. Участь у ньому візьме 24 збірних. Турнір відбудеться в 12 різних містах 12-и країн Європи. Фінал чемпіонату Європи з футболу 2020 року прийме стадіон "Вемблі" в Лондоні. Матчі турніру також прийматимуть Баку, Мюнхен, Рим, Санкт-Петербург, Копенгаген, Бухарест, Амстердам, Дублін, Більбао, Будапешт та Глазго.