На Долинщині відбулися ралі на воді. На річках Мізунка та Свіча Долинського району відбулись змагання на кубок України зі спортивного туризму «Карпатські ралі».

Участь у змаганнях взяли 114 людей з семи регіонів: Львівської, Чернівецької, Тернопільської, Івано-Франківської, Полтавської, Хмельницької областей та міста Києва, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

 

 

Командні змагання проводилися на дистанціях ІV класу: «Ралі - довга гонка», «Спринт - коротка гонка».

За результатами призові місця за загальнокомандним заліком посіли такі команди:

1) Львівська обласна федерація спортивного туризму-1 «Манівці-ГОРС»;

2) Львівська обласна федерація спортивного туризму;

3) Тернопільська обласна федерація спортивного туризму.

У складі команди тернопільців вагома частина мала пряму чи безпосередню участь до Чортківського району: двоє учасників були зі самого Чорткова (в ранзі учасника і коменданта), ще двоє - родом із Заводського.

Змагання відбувалися в Долинському районі Івано-Франківської області

одразу на двох річках: р. Свіча - етап «Спринт» (близько 10 км); р. Мізунка - етап «Ралі»: спочатку один із найцікавіших порогів Українських Карпат - Кривуля, а хто не перекинувся (або перекинувся, але був притомний продовжувати дистанцію), ще +4 км сплаву гірською річкою, пише Чортків City

 

 

Повна команда - це катамаран з чотирма учасниками («четвірка») + катамаран з двома («двійка») + одномісний каяк. Результати усіх їх додаються, у кого в сумі вищі місця - той і переможець (Кубок поїхав до Львова).

Всього до змагань допустили 119 спортсменів з різних областей України. Було 9 повних команд; деякі федерації не «нашкрябали» достатньо кваліфікованих учасників, тому виступали в індивідуальному заліку.

Наступні етапи змагань зі спортивного водного туризму - в середині квітня в Яремчі на річці Прут.

Якщо вам колись доводилось бувати на сувенірному ринку у курортній столиці Карпат і з моста спостерігати за тим, як якісь придурки на плотах стрибають у водоспад Пробій - це і є ми! Запрошуємо ентузіастів в Яремче підтримати земляків.

Далеко їхати? Тоді 16-18 травня у Чорткові на річці Серет проходитимуть змагання серед дітей та дорослих,  на яких буде зовсім не страшно. Можна взяти участь в якості учасників або палких уболівальників.

 

 

Андрій Мельничук, учасник «Карпатського Ралі», ексклюзивно для Чортків.City


На відео: тренувальне проходження командою Тернопільщини небезпечного річкового порога українських Карпат - Кривуля. Під час самих змагань тернополяни подолали його без проблем.