Українка Даяна Ястремська після перемоги на турнірі у Страсбурзі оновила власний рекорд в рейтингу найкращих тенісисток світу.

Ястремська піднялась одразу на 10 позицій у рейтингу Жіночої тенісної ситуації (WTA).

Ястремська зробила стрибок із 42-го місця в рейтингу на 32-ге, яке стало рекордним в кар'єрі тенісистки. До цього найвищим досягненням в рейтингу WTA для української тенісистки було 34-те місце.

Варто відзначити, що Ястремська вигравала у всіх фіналах, у яких брала участь. До тріумфу у Страсбурзі українка перемагала на турнірах у Гонконзі та Хуахіні.

Завтра, 27 травня, Ястремська стартує на турнірі Великого шолома Ролан Гаррос. У першому раунді українка зустрінеться з іспанкою Карлою Суарес-Наварро.

Напередодні Ястремська перемогла на престижному турнірі у Страсбурзі, перемігши у фіналі в напруженій боротьбі француженку Каролін Гарсію - 4:6, 7:5, 6:7.