Компанія Microsoft заявила, що пов'язані з Росією хакери, здійснили 16 кібератак на антидопінгові лабораторії на трьох континентах.

Про це повідомляє iSport.ua.

 

У Microsoft впевнені, що кібератаки були проведені групою хакерів, пов'язаною з Fancy Bear. У минулому ця хакерська група прославилася тим, що зламала комп'ютери WADA (Всесвітнього антидопінгового агентства).

Віце-президент з безпеки та довіри клієнтів Microsoft Том Берт заявив, що хакери почали свої атаки 16 вересня, незадовго до появи повідомлень про те, що WADA підозрює Росію у підробці доказів, які вона передала до Московської антидопінгової лабораторії.

 

Наприкінці вересня WADA виявило невідповідності даних Московської антидопінгової лабораторії зі своєю базою, після чого ініціювало запуск процедури позбавлення РУСАДА (Російського антидопінгового агентства) статусу відповідності.

 

  • 22 вересня стало відомо, що WADA підозрює, що Росія протягом останніх 18-ти місяців маніпулювала інформацією, щоб приховати систематичне вживання допінгу спортсменами в минулому, що може призвести до відсторонення збірної Росії від Олімпіади-2020.