У Бухаресті відбулося жеребкування фінальної стадії чемпіонату Європи з футболу 2020 року, де своїх суперників дізналась національна збірна України.

 

Жеребкування Євро-2020 відрізнялось від попередніх тим, що визначилися ще не всі учасники турніру, тому зокрема Україна знає поки двох з трьох своїх суперників у групі C.

Перший суперник українців - команда Нідерландів - був відомий ще до жеребкування. Під час церемонії 30 листопада підопічні Шевченка дізналися, що також зіграють проти збірної Австрії.

Останній учасник групи C визначиться у плей-офф раунді, команди у якому визначилися за допомогою результатів у Лізі націй.

В одну групу з Україною потрапить найкраща команда з дивізіону D Ліги націй (найслабший дивізіон), а саме хтось з чотирьох збірних - Грузія, Македонія, Косово або Білорусь.

Таким чином, у групі C зіграють:

  • Нідерланди;
  • Україна;
  • Австрія;
  • Переможець плей-офф між збірними Грузії, Македонії, Косово та Білорусі.

Решта груп виглядають наступним чином.

 

Така система відбору на Євро реалізується вперше: кваліфікаційний раунд визначив 20 з 24 учасників турніру, а останні 4 путівки дають другий шанс тим, хто не пройшов відбір, потрапити на Євро через Лігу націй.