Національний олімпійський комітет Великої Британії вимагає повного відсторонення російських спортсменів від міжнародних змагань.

Про це заявив глава НОК Великої Британії Г'ю Робертсон, повідомляє Daily Mail.

 

На його переконання, до Росії необхідно застосувати максимально жорсткі санкції.

"Систематичне вживання допінгу росіянами три Олімпіади поспіль нависло над усім олімпійським рухом. Ми закликаємо застосувати до Росії максимально жорстокі санкції перед Токіо-2020", - сказав Робертсон.

 

За словами глави британського НОК, навіть після відсторонення збірної Росії від Олімпіади-2018 у Пхьончхані, росіяни продовжували маніпулювати з допінг-тестами.

"У Пхьончхані-2018 наші, британські спортсмени змагалися з командою Росії. Тоді вона і називалася по-іншому - такого не повинно повторитися. Навіть після покарання, яке було перед Пхьончханом-2018, росіяни все одно продовжили маніпулювати з даними. У них немає ніякої поваги до олімпійського руху та спортсменів", - сказав Робертсон.

 

  • Нагадаємо, 9 грудня Всесвітнє антидопінгове агентство позбавило на чотири роки Росію права участі в усіх чемпіонатах світу та Олімпійських іграх.
  • Володимир Путін закликав оскаржити рішення Всесвітньої антидопінгової агенції про відсторонення збірної Росії від Олімпійських ігор та чемпіонатів світу на чотири роки у Спортивному арбітражному суді.
  • Комісія спортсменів Всесвітнього антидопінгового агентства вимагає повного відсторонення росіян від участі у чемпіонатах світу та Олімпійських іграх.
  • Німецький журналіст Хайо Зеппельт заявив, що Міжнародний олімпійський комітет захищає Росію від повного відсторонення від міжнародних змагань на чотири роки.
  • Спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко заявила, що росіянам слід проводити власні Олімпійські ігри, через санкції WADA.
  • 11 грудня дворазовий олімпійський чемпіон з плавання Денис Панкратов закликав російську державу не втручатися у спортивні справи.