Голова Олімпійського комітету Росії Станіслав Поздняков заявив, що поки остаточне рішення WADA не прийняте, російські спортсмени можуть виступати на великих турнірах під своїм прапором і гімном

 

24 грудня виконком Олімпійського комітету Росії провів засідання, на якому детально обговорив рішення WADA відсторонити країну на чотири роки від великих турнірів і позбавити акредитації Російське антидопінгове агентство через звинувачення в махінаціях з базою даних Московської антидопінгової лабораторії з 2012 по 2015 рік.

"В Олімпійській хартії сказано, що це ігри серед спортсменів, а не серед країн. У нас є всі підстави для того, щоб формувати команду в Токіо. І ми зробимо все, щоб команда виступала під російським триколором", - сказав голова ОКР Станіслав Поздняков.

 

Також чиновник розповів, внаслідок чого росіяни зможуть взяти участь на Олімпіаді під власним прапором.

"Існують передумови, що історія закінчиться в прямій близькості від Олімпійських ігор або навіть за їх межами. З моменту призначення арбітрів в CAS приблизно пройде три місяці до винесення рішення. Поки остаточне рішення не прийнято, російські спортсмени можуть виступати під своїм прапором і гімном", - підсумував Поздняков.

 

  • Нагадаємо, 9 грудня Всесвітнє антидопінгове агентство позбавило на чотири роки Росію права участі в усіх чемпіонатах світу та Олімпійських іграх.
  • Володимир Путін закликав оскаржити рішення Всесвітньої антидопінгової агенції про відсторонення збірної Росії від Олімпійських ігор та чемпіонатів світу на чотири роки у Спортивному арбітражному суді.
  • Комісія спортсменів Всесвітнього антидопінгового агентства вимагає повного відсторонення росіян від участі у чемпіонатах світу та Олімпійських іграх.
  • Німецький журналіст Хайо Зеппельт заявив, що Міжнародний олімпійський комітет захищає Росію від повного відсторонення від міжнародних змагань на чотири роки.