Президент олімпійського комітету Греції на стадіоні "Панатінаїкос" передав олімпійський вогонь представнику оргкомітету літньої Олімпіади в Токіо і висловив надію, що полум'я погасить коронавірус.

 

В столиці Греції в четвер, 19 березня, відбулася церемонія передачі олімпійського вогню Токіо, що прийме літню Олімпіаду. Захід на афінському стадіоні "Панатінаїкос" пройшов без глядачів через заходи щодо стримування поширення коронавірусу SARS-CoV-2. "Ми сподіваємося, що олімпійське полум'я погасить вірус", - заявив президент олімпійського комітету Греції Спірос Капралос.

 

 

Літні Олімпійські ігри мають  відбутись в Токіо з 24 липня по 9 серпня.

Столиця Японії вже приймала літню Олімпіаду в 1964 році.


Церемонія запалювання олімпійського вогню відбулася в грецькій Олімпії 12 березня. На наступний день Національний олімпійський комітет Греції заборонив естафету вогню по території країни.

 

Тим часом підготовка до Олімпійських та Паралімпійських ігор 2020 року відбувається відповідно до графіка, заявив їх оргкомітет.

А президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах (Thomas Bach) запевнив, що Олімпіада-2020 відбудеться, незважаючи на пандемію. Якщо ж Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) порадить МОК прийняти рішення про відмову, комітет прислухається до рекомендацій, підкреслив Бах.