Міжнародний Олімпійський Комітет ухалив пакет допомоги в розмірі 800 млн доларів, який буде спрямований на організацію перенесених на рік Олімпійських ігор та підтримку олімпійського руху для виходу з "глобальної кризи".

 

Про це повідомляє пресслужба Міжнародного Олімпійського Комітету. Виконавчий комітет МОК затвердив суму у розмірі 650 мільйонів доларів на організацію перенесеної через пандемію коронавірусу на 2021 рік Олімпіади в Токіо. Ще 150 мільйонів буде спрямовано дя підтримки олімпійського руху, зокрема національних спортивних федерацій, олімпійських комітетів та визнаних МОК організації для того, аби вони могли могли займатися своєю діяльністю з розвитку спорту та підтримувати атлетів.

"МОК повинен вперше організувати перенесені Олімпійські ігри та допомогти всім суб'єктам олімпійського руху вийти з цієї глобальної кризи. Ця нова для нас ситуація потребуватиме цілковитої солідарності, креативності, рішучості та гнучкості", - сказав президент МОК Томас Бах.

Бах відмовився коментувати, чи буде повторне перенесення або ж скасування Ігор, якщо вакцину проти COVID-19 не винайдуть у 2021 році.

"До початку Олімпіади ще один рік і два місяці, тому робити якісь висновки ще занадто рано", - цитує президента МОК BBC.

 

Нагадаємо:

Наприкінці березня в Міжнародному Олімпійському Комтеті повідомили про перенесення Олімпійських Ігор на 2021 рік. Змагання збережуть за собою назву "Токіо-2020".

Раніше проведенню Ігор ставали на заваді лише війни. 

Президент МОК Томас Бах заявив, що уже здобуті ліцензії на Олімпіаду-2020 будуть діяти й на Ігри наступного року.

Голова оргкомітету Токіо-2020 Йошіро Морі зазначив, що якщо світ не переможе коронавірус у 2021-му, Олімпіада може бути скасована взагалі. Варіант повторного перенесення, за його словами, неможливий.