Виконавчий комітет УЄФА вирішив дозволити часткове повернення глядачів на матчі УЄФА там, де це дозволяють місцеві закони, починаючи з матчів національних команд наступного тижня, передає Суспільне.Спорт.

 

Це рішення було прийняте після успішного пілотного матчу, який відбувся на Суперкубку УЄФА в Будапешті 24 вересня.

Кількість глядачів не повинна перевищувати 30% від відповідної місткості стадіону, а виїзні прихильники все ще не допускатимуться до матчів.

Соціальна дистанція буде обов'язковою для глядачів, а додаткові запобіжні заходи, такі як носіння масок, повинні здійснюватися відповідно до місцевих норм.

В Україні рішення стосовно відкриття стадіонів для вболівальників прийматиме Міністерство охорони здоров'я. Уже зараз матчі УПЛ, Кубку України проходять із заповнюваністю до 25% від загальної місткості трибун.

 

Найближчі матчі на НСК "Олімпійський"

  • 10 жовтня. Ліга націй. Україна - Німеччина;
  • 13 жовтня. Ліга націй. Україна - Іспанія;
  • Ліга чемпіонів. "Динамо" проти "Ювентуса", "Барселони" та "Ференцвароша";
  • Ліга чемпіонів. "Шахтар" проти "Реала", "Інтера" та "Боруссії Менхенгладбах".

 

Скільки глядачів вміщує НСК Олімпійський

Місткість НСК Олімпійського - 70 тисяч глядачів. Відповідно, максимальна місткість - 21 тисяча глядачів.

 

Ось як пояснив це рішення президент УЄФА Олександр Чеферін:

"Сьогоднішнє рішення - розумний перший крок, який ставить здоров'я вболівальників на перше місце та поважає закони кожної країни. Хоча ми всі стикаємось із спільним ворогом у COVID, у різні країни в будь-який момент існують різні підходи та різні проблеми. Це рішення дозволяє набагато більшу гнучкість на місцях мати справу з прийняттям вболівальників, ніж це було раніше, завжди поважаючи оцінку місцевої влади"