Білоруський фонд спортивної солідарності продовжує домагатися перенесення чемпіонату світу з хокею 2021 року з Мінська. Він направив кілька листів до Міжнародної федерації хокею та особисто Рене Фазель.

Міжнародна федерація хокею поки не відповіла на жодне з їхніх звернень, розповіли представники Білоруського фонду спортивної солідарності (БФСС) на прес-конференції, яка пройшла 17 грудня в онлайн-форматі.


Виконавчий директор Фонду Олександр Опейкін серед причин, за якими турнір не може, на його думку, проходити в Мінську, назвав факти, які доводять причетність голови Білоруської федерації хокею Дмитра Баскова до вбивства опозиціонера Романа Бондаренка, а також неможливість забезпечення безпеки учасників і гостей змагань і недостатні заходи з профілактики коронавірусу в Білорусі.

 

БФСС просить Фінляндію взяти на себе частину матчів

За словами Опейкіна, якщо IIHF не прийме рішення про перенесення чемпіонату, БФСС почне звертатися до керівництва національних хокейних федерацій і спонсорів турніру, закликаючи їх - щоб уникнути репутаційних втрат - відмовитися від участі в змаганнях у Мінську.

На даний момент Білоруський фонд спортивної солідарності готує послання до парламенту Фінляндії з проханням провести в цій країні матчі, які планувалися в рамках ЧС в Білорусі. Раніше глава Міжнародної федерації хокею Рене Фазель не виключив, що весь чемпіонат в наступному році може пройти в Мінську, якщо Латвія через політичні причини відмовиться проводити турнір на пару з Білоруссю.