Матч «Нива» - «Олімпія» може стати фатальним для продажного судді Дмитра Кузовлєва

Упереджене суддівство арбітра Дмитра Кузовлєва на щорічному зимовому турнірі з футболу Меморіал Олега Макарова спровокувало гучний скандал. І сьогодні постало питання про виключення Кузовлєва з суддівського корпусу. 


Про це повідомляє "Інформатор" з посиланням на «Народну правду». 

Як повідомляється, йдеться про матч ФК «Нива» (Бузова, Київська область) і ФК «Олімпія» (Савинці, Полтавська область), що відбувся 6 лютого. 

Усі 90 хвилин на полі домінувала «Нива» - більше володіла м'ячем, більше атак і гострих комбінацій, проте рахунку так і не відкрила. У післяматчевих пенальті удача виявилася на боці «Олімпії». 

Однак усі, хто дивився матч, зазначають, що перемогу мала здобути «Нива», але Кузовлєв відверто підсуджував на користь «Олімпії». 

Так, у другому таймі «Нива» забила - м'яч перетнув лінію воріт, це добре видно на відео. Але арбітр Кузовлєв не зарахував гол. Після цього гравець «Олімпії», перебуваючи у своєму штрафному майданчику, рукою зупинив м'яч, що летів просто у ворота. Але арбітр відмовився призначити цілком обґрунтовано пенальті. Та й під час гри він неодноразово закривав очі на грубі порушення з боку гравців «Олімпії». 

 

 

Як зазначають автори статті, тут йдеться явно не про суддівські помилки, це більше схоже на злий намір і злочинні дії, підігріті корисливими мотивами. 

Дмитро Кузовлєв судить матчі більше як 15 років - з 2005-го. З таким досвідом допустити за один матч одразу кілька грубих помилок, причому в інтересах однієї з команд, він просто так не міг. 

«Лякає те, що Дмитро Кузовлєв уже тричі судив матчі Першої ліги і один матч Кубка України. Тож у найближчому майбутньому ми ризикуємо отримати чергового безпринципного та продажного суддю в Першій лізі, а в подальшому, цілком імовірно, і в Прем'єр-лізі», - йдеться в статті. 

Журналісти сподіваються, що буде проведено ретельне розслідування, і Кузовлєв зазнає заслуженого покарання. 

А поки що, як йдеться в статті, всім організаторам турнірів, тренерам, гравцям і вболівальникам варто пам'ятати, хто такий продажний суддя Дмитро Кузовлєв і чим може закінчитися будь-який із матчів, які він судить.