Біатлоністки збірної України стали у суботу бронзовими призерками в естафетній гонці чемпіонат світу у Поклюці (Словенія).

 

Наша команда у складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Дар'ї Блашко та Олени Підгрушної мала 9,2 секунди відставання і використала 7 додаткових патронів на вогневих рубежах, передає Укрінформ.

"Золото" виграли норвежки (Інгрід Тандревольд, Тіріль Екгофф, Ида Лієн, Марте Ройзланд), які показали час 1 годину 10 хвилин 39 секунд (11 додаткових патронів). 

"Срібло" в команди Німеччини (+8,8; 5).  

Загалом на старт вийшли 23 команди.

Сьогодні у Поклюці також пройде чоловіча естафетна гонка (4х7,5 км). За українську команду  виступлять Богдан Цимбал, Дмитро Підручний, Артем Прима та Антон Дудченко. 

Завершиться чемпіонат світу з біатлону у Словенії у неділю, 21 лютого, гонками з масовим стартом.

 

Єдина нагорода збірної України на чемпіонаті світу

Ця бронзова нагорода, яку здобули Олена Підгрушна, Дарія Блашко, Анастасія Меркушина та Юлія Джима, стала єдиною на чемпіонаті світу з біатлону, який завершується у неділю, 21 лютого. 18 лютого в одиночній змішаній естафеті Артем Прима та Дарія Блашко запинилися за крок від медалей, посівши четверте місце у гонці.

Так само четвертими українці фінішували на змішаній естафеті на початку чемпіонату 10 лютого. Тоді національна команда України у складі Артема Прими, Дмитра Підручного, Юлії Джими та Олени Підгрушної програла боротьбу за третє місце збірній Швеції.