У японській префектурі Фукусіма у четвер, 25 березня, стартувала естафета олімпійського вогню. Через чотири місяці після цього мають початися літні Олімпійські ігри в Токіо.

 

Як зазначили в пресслужбі комітету Олімпійських ігор, церемонія пройшла без глядачів через карантинні обмеження, повідомляє Суспільне.

Естафету почали учасниці жіночої збірної Японії з футболу. Першою факел з олімпійським вогнем пронесла 34-річна Азуса Івасимідзу, яка входила до складу японської збірної з футболу серед жінок, що виграла чемпіонат світу з футболу у 2011 році.

Естафета триватиме 120 днів. За цей час символ Ігор пронесуть територією всіх 47 префектур, після чого вогонь  доставлять на церемонію відкриття, яка запланована на 23 липня. У цій естафеті візьмуть участь майже 10 тисяч людей.

 

 

Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо повинні були пройти влітку 2020 року, але через пандемію коронавірусу їх довелося перенести на 2021 рік. Олімпіада пройде з 23 липня по 8 серпня, а Паралімпіада - з 24 серпня по 5 вересня.