Прем'єр-міністр Литви Інгріда Шимоніте заявила, що Європейський чемпіонат з велотреку, який в червні повинен був відбутися в Мінську, міг би пройти у Литві, повідомляє delfi.

 

"Литва готова прийняти Чемпіонат Європи 2021 року. Інфраструктура, досвід і дружні вболівальники, фінансовий внесок - це наше зобов'язання перед Європейським союзом велоспорту і спортсменами 50-ти федерацій", - заявила Шимоніте в четвер у соціальній мережі "Твіттер".

"Ніхто не може зупинити велосипед", - додала вона.

Ці змагання можуть відбутися на арені Cido в Паневежисі, де є велотрек.

 

Нагадаємо, Білорусь позбавили права приймати чемпіонат Європи з велоспорту на треку на тлі обурення міжнародної громадськості з приводу інциденту з літаком і арештом журналіста.

У заяві Європейського велосипедного союзу говориться, що в світлі «поточної міжнародної ситуації» правління організації прийняло рішення скасувати чемпіонат Європи з велотреку 2021 року, який повинен був пройти в Мінську з 23 по 27 червня.

Президент Європейського союзу велосипедистів Енріко Делла Каса сказав, що організація стежить за ситуацією, «яка тепер переросла в міжнародну дискусію».

За його словами, рішення про скасування заходу в Мінську було прийнято на засіданні правління 27 травня.

За його словами, зараз організація працює над пошуком альтернативного рішення, яке дозволило б велогонщикам з 50 країн брати участь в змаганнях.