Європейський футбольний союз наголосив, що форма збірної України з футболу відповідає вимогам, повідомляє "Інтерфакс".

 

Союз європейських футбольних асоціацій затвердив нову гральну форму збірної України з футболу для чемпіонату Європи 2020 року, на якій зображені кордони країни, що включають Крим.

"Футболку збірної України (та решти команд) на Євро-2020 УЄФА затвердив відповідно до чинних правил екіпіровки", - повідомили в прес-службі УЄФА.

Напередодні глава Української асоціації футболу Андрій Павелко повідомив, що Україна виступить на чемпіонаті Європи з футболу 2020 року у формі з контурами кордонів країни.

 

 

 

Представники влади Росії вже висловили невдоволення новою формою української збірної. Депутат Держдуми Росії Дмитро Свіщев закликав УЄФА заборонити її, бо це, за його словами, є «висловленням певної політичної позиції», яка відрізняється від позиції Москви.

 

Посольство США в Україні написало у твітері, що їх нова форма подобається. «Слава Україні! Крим - це Україна», - також мовиться у повідомленні.

 

 

 

Чемпіонат Європи з футболу перенесли на 2021 рік через пандемію COVID-19. Турнір має тривати з 11 червня до 11 липня. Матчі вирішили проводити в 12 різних містах Європи у зв'язку із 60-річчям з моменту заснування турніру.

Україна на Євро-2020 зіграє в групі з Нідерландами, Північною Македонією та Австрією. Матчі заплановані на 13, 17 та 21 червня відповідно.