Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко заявив, що перебуває зараз у Римі, де веде переговори з представниками Європейського футбольного союзу УЄФА, який вимагає від України прибрати з нової форми національної збірної з футболу гасло «Героям слава!».

«Учора ввечері ми отримали лист від УЄФА щодо нових рішень, які були ухвалені стосовно форми національної збірної з футболу. Зранку, я терміново вилетів у Рим, де перебуваю зараз і де тривають наші перемовини з представниками УЄФА», - написав він у фейсбуці.

 

За словами Павелка, у своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн форми був попередньо погоджений до кожної літери і з гаслом «Героям слава!».

«Це гасло вже давно є традиційним привітанням для наших вболівальників на всіх стадіонах і на всіх матчах національної збірної України! Воно футбольне і саме тому було затверджене УЄФА. Кілька днів тому це підтвердив і офіційний коментар європейського футбольного союзу щодо нового дизайну форми нашої збірної», - додав він.

 

Нагадаємо, Європейський футбольний союз (УЄФА) вимагає від України прибрати з нової форми національної збірної з футболу гасло «Героям слава!». Скаргу до союзу подала Росія.

В УЄФА заявили, що розміщене всередині футболки гасло, яке використовували протестувальники під час Революції гідності, є «явно політичним за своїм характером», повідомляє агентство AFP.

При цьому в УЄФА зазначили, що обриси Української держави з футболки прибирати не треба, оскільки зображені там кордони є визнаними ООН «територіальними межами» України.