Перший випадок зараження коронавірусом зареєстрований у суботу, 17 липня, в Олімпійському містечку в Токіо. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на інформацію, що надійшла з організаційного комітету Олімпійських ігор.


Позитивний результат дав черговий щоденний тест на коронавірус в Олімпійському містечку, який "здав іноземець з-поміж організаторів Олімпіади". Іноземець прибув до Японії та оселився в комплексі для членів делегацій країн-учасниць ігор. Ці дані підтвердив генеральний директор оргкомітету "Токіо-2020" Тосіро Муто. Однак ім'я і громадянство хворого з метою збереження конфіденційності не розголошуються.

Дотепер позитивний результат тесту на коронавірус було зафіксовано в 45 осіб, що мають стосунок до ігор - в тому числі у персоналу, членів делегацій, журналістів.

Лише з ранку п'ятниці збірна Австралії втратила двох спортсменів - баскетболістку Ліз Кебрідж і тенісиста Алекса де Мінаура. Також прийшло повідомлення, що Covid-19 виявлено у одного з плавців. Його (або її) ім'я поки не називається.

 

Позбулася своєї головної олімпійської надії і тенісна збірна Великобританії: Ден Еванс сам знявся зі змагань після позитивного тесту.

У четвер ввечері стало відомо, що зоряний захисник збірної США з баскетболу Бредлі Біл пропустить Олімпіаду. Він відправлений в карантин через контакт з ковід-хворим.

Збірна ПАР з регбі-7 в даний момент в повному складі перебуває в карантині, після того як Covid-19 був виявлений у одного з пасажирів їх рейсу, яким команда летіла в Токіо.

Є ще багато випадків, деякі спортсмени побоюються, що просто не встигнуть вийти з карантину до початку змагань в їх дисципліні.

 

Олімпійські ігри в Токіо мають відбутися з 23 липня по 8 серпня. Через пандемію ці змагання перенесли на рік. Вони будуть відбуватися без глядачів і з дотриманням усіх правил карантину.