У Токіо прибула перша група олімпійців з України, які з 23 липня представлятимуть країну на ХХХІІ Олімпійських іграх.


Про це повідомив Національний олімпійський комітет України (НОК).

 

Фото НОК України


Україну на найголовнішому старті Планети представлятимуть 158 олімпійців у 25 видах спорту (30 дисциплінах).

За наших спортсменів вболіватимемо у бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій) греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п'ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, триатлоні та фехтуванні.

 

Зазначається, що після проходження в міжнародному аеропорті Токіо міграційних процедур, перевірки документів, здачі тесту на COVID-19 українці відправилися в Олімпійське селище.

 

Фото НОК України

 

"Таким чином, першими мешканцями Олімпійської домівки стали наші представники боксу, дзюдо та стрільби з лука. Хлопці та дівчата розмістилися в комфортних одномісних та двомісних кімнатах", - розповіли в НОК.

 

Фото НОК України


Вже завтра у наших атлетів буде можливість більш детально ознайомитися з Олімпійським селищем та провести свої перші тренування на його території. 

 

Фото НОК України


17 липня в українських атлетів почалися тренування на території Олімпійського селища.

 

XXXII літні Олімпійські ігри пройдуть з 23 липня по 8 серпня в столиці Японії - Токіо. Вони стануть першими Олімпійськими іграми, які через пандемію коронавірусу перенесли на рік та відбудуться у непарний рік. При цьому було вирішено залишити назву "Олімпіада-2020"