Україна виграла 53 і 54 медалі на Паралімпійських Іграх у Токіо. Срібну та бронзову медалі здобули українські метальниці диска Яна Лєбєдєва та Зоя Овсій.

Фінал у секторі метання диска проходив у вечірню сесію шостого змагального дня Паралімпіади-2020. І був заключним за участю українських параатлетів - перед цим стрибуну у довжину Роману Павлику вдалося виграти "бронзу".

Також сьогодні чоловіча збірна України з плавання здобула першу медаль в естафеті на Паралімпійських Іграх у Токіо. На дистанції 4х100 метрів українці вибороли "бронзу".

Україна у фіналі естафети 4х100 метрів була представлена чотирма плавцями, що представляють класи S7-S10: Андрієм Трусовим, Денисом Дубровим, Юрієм Божинським та Максимом Крипаком.

Три з чотирьох учасників запливу вже вигравали нагороди Паралімпійських Ігор у Токіо. Причому усім вдавалося здобути "золото", а Андрій Трусов виграв медаль найвищого гатунку саме у шостий змагальний день.

Срібну нагороду у бігу на 100 метрів здобув Ігор Цвєтов.

Цвєтов підходив до фіналу 100-метрівки у якості чинного паралімпійського чемпіона. У Ріо-де-Жанейро він виявився найшвидшим на цій дистанції і загалом у 2016 році виграв дві золоті медалі.

Срібну нагороду на дистанції 200 метрів комплексним стилем здобув 17-річний плавець Михайло Сербін.

"Золото" виграла тенісистка Литовченко.

У Токіо Марина провела один з найбільш домінувальних турнірів серед усіх чемпіонів у настільному тенісі. Укрїнка на шляху до "золота" не програла жодного гейму, вигравши чотири матчі з рахунком 3:0.

Українець Трусов зі світовим рекордом здобув "золото" Паралімпіади-2020 у плаванні.

Усі медалі України у шостий змагальний день Паралімпіади-2020

• "золото": Марина Литовченко (настільний теніс, клас - 6), Андрій Трусов (плавання, 100 метрів, вільний стиль, клас - S7)
  • "срібло": Віктор Дідух (настільний теніс, клас - 8), Андрій Дорошенко (кульова стрільба, клас - SH1), Михайло Сербін (200 метрів, комплексний стиль, клас - S11), Ігор Цвєтов (легка атлетика, біг на 100 метрів, клас - T35), Яна Лєбєдєва (легка атлетика, метання диска, клас - F53)
  • "бронза": Ірина Щетник (кульова стрільба, клас - SH1), чоловіча збірна України (естафета, 4х100 метрів, вільний стиль, класи - S7 - S10), Роман Павлик (легка атлетика, стрибки у довжину, клас - T36), Зоя Овсій (легка атлетика, метання диска, клас - F51).