Колишній головний тренер національної збірної з футболу Андрій Шевченко заявив, що не хотів йти зі збірної, але з ним не продовжили контракт та навіть не обговорили це питання. 


Слова  Шевченка на пресконференції, цитує УП.

 "Ми провели в збірній прекрасні п'ять років і отримали величезне задоволення. У нас вийшло стати одним цілим. Думаю, що у всіх є багато питань і головне з них - чому наша команда не продовжила контракт з національною командою", - сказав Шевченко.

Він додав, що після Євро-2020 його команда вирішила продовжити угоду зі збірною.

"По приїзду до Києва ми зустрілися з президентом УАФ Андрієм Павелко, де я йому повідомив про це рішення. Він відповів, що не готовий обговорювати цей момент, і я полетів у відпустку. Потім ми зустрілися на фіналі Євро-2020, але жодної розмови про пролонгацію контракту не було", - зауважив Шевченко.

 Шевченко нагадав, що спочатку повідомив у соцмережах про закінчення контракту, але не написав, що він йде зі збірної. Він додав, що контракт був підписаний таким чином, що він хотів підвести підсумки після Євро-2020 і зрозуміти, чи варто далі працювати у збірній. Команда Шевченка та власне сам він хотіла продовжити працювати. 

Наразі з Павелком в нього контактів немає. 

"За п'ять років наші контракти не мінялися. У контрактах були завжди одні й ті ж цифри. Ще раз. Ми не хотіли йти, ми хотіли працювати далі і продовжити контракт", - пояснив тренер. 

 

Нагадаємо, 31 липня Андрій Шевченко у соцмережах повідомив, що прощається з національною командою. Через кілька днів інформацію про закінчення контракту з Шевченком підтвердили в УАФ.

17 серпня національну збірну України з футболу з приставкою виконуючий обов'язки очолив Олександр Петраков.