У Токіо пройшов передостанній змагальний день Паралімпійських Ігор. Уперше з моменту початку Паралімпіади він відбувся без фіналів у плаванні - вчора відбулися заключні запливи у цьому виді спорту.


Для України 11-й змагальний день Паралімпіади-2020 пройшов у чотирьох видах спорту. Українці були представлені у легкій атлетиці, кульовій стрільбі, каное-спринті та тхеквондо, розповідає Суспільне-спорт

У 11-й змагальний день Паралімпіади-2020 Україна вдруге закінчила виступи без золотих нагород у Токіо. Загалом українці виграли чотири медалі.

Володарями медалей України у передостанній змагальний день стали бігуни Ігор Цвєтова та Оксана Ботурчук, веслувальниця Марина Мажула, а також стрілець Василь Ковальчук.

Для Оксани Ботурчук "срібло" у фіналі 200-метрівки стало особливим - десята медаль на Паралімпійських Іграх. І третя срібна саме на Іграх у Токіо.

Світовий рекорд встановила метальниця списа Яна Лєбєдєва. Хоча вона посіла лише восьме місце у фіналі, вона виступала у сильнішому для себе класі F54. А серед спортсменів із класом F53 результат Лєбєдєвої є новим світовим рекордом.

 

Як виступила Україна у передостанній день Паралімпіади-2020

Кульова стрільба
  • "бронза": Василь Ковальчук (пневматична гвинтівка, мікст, 50 метрів, клас SH2)
Каное-спринт
  • "срібло": Марина Мажула (байдарка-одиночка, 200 метрів, клас KL1)
  • 5-е місце: Наталя Лагутенко (байдарка-одиночка, 200 метрів, клас KL2)
Легка атлетика
  • "срібло": Ігор Цвєтов (біг на 200 метрів, клас - T35), Оксана Ботурчук (біг на 200 метрів, клас - T12)
  • 8-е місце: Яна Лєбєдєва (метання списа, клас - F53)
Тхеквондо
  • 5-е місце: Юлія Липецька (понад 58 кг, клас - K44)