Лондонський марафон повернувся на вулиці британської столиці, в минулому році забіг довелося замінити на віртуальний через пандемію. В цьому році в марафоні беруть участь більше 40 тисяч бігунів. Всі учасники перед забігом здавали тест на коронавірус. Організатори також передбачили старт по групах в різний час для того, щоб мінімізувати ризики зараження.


Учасники марафону стартували в лондонському районі Блекхіт, фініш - біля Букінгемського палацу, повідомляє ВВС.

 

 

Ще близько 40 тисяч чоловік беруть участь в марафоні в віддаленому форматі: вони біжать марафонську дистанцію за своїм маршрутом, використовуючи спеціальний додаток.

 

 

У минулому році марафон перенесли з квітня на жовтень через те, що минулої весни в країні діяли жорсткі обмеження в зв'язку з поширенням Covid-19.

У жовтні 2020 року марафон відбувся у віртуальному режимі, в реальному форматі пройшов забіг тільки для елітного кластера - гонка складалася з 19 кіл навколо парку Сент-Джеймс, захід пройшов без глядачів і уболівальників.

 

У Пекіні марафон відбудеться 31 жовтня. У 2020 році гонка була скасована через пандемію.

У Пекінському марафоні, як очікується, візьмуть участь близько 30 тисяч осіб. Учасники марафону повинні як мінімум 21 день до гонки знаходиться в Пекіні і щодня відправляти електронні звіти про стан свого здоров'я, повідомляє агентство Сіньхуа.
Також зазначається, що до участі в марафоні будуть допущені тільки бігуни,що пройшли вакцинацію, яким ще безпосередньо перед забігом буде необхідно здати ПЛР-тест на коронавірус.