Незабаром буде ухвалено рішення, чи увійдуть бокс та важка атлетика до програми Олімпійських ігор-2024 у Парижі, повідомив президент Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Томас Бах.


За словами Баха, Міжнародна асоціація боксу (AIBA) та Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF) останніми роками втратили довіру, повідомляє французьке видання L'Equipe.

"МОК стурбований цими двома видами спорту, тому що в цих федераціях існують деякі проблеми з належним управлінням. Ми дуже уважно стежимо за ситуацією і найближчим часом ухвалимо рішення, чи увійдуть бокс і важка атлетика до програми Олімпійських ігор-2024 у Парижі", - заявив Бах.

У вересні цього року незалежна комісія під керівництвом канадського юриста Річарда Макларена опублікувала звіт розслідування, згідно з яким судді боксерського турніру на Олімпійських іграх 2016 року у Ріо-де-Жанейро маніпулювали результатами.

У 2019 році з'ясувалося, що голова Міжнародної асоціації боксу Гафур Рахімов був причетний до організованої злочинності. За даними Міністерства фінансів США, він вважається одним із найбільших торговців героїном в Узбекистані.


Літні Олімпійські ігри у Парижі відбудуться з 26 липня по 11 серпня 2024 року.