Екстренер збірної України Андрій Шевченко офіційно став новим головним тренером італійського "Дженоа". Контракт із 45-річним тренером підписаний до кінця сезону 2023/24.

 

Колишній наставник збірної України у своєму Instagram вперше прокоментував своє призначення. Шевченко у своєму коментарі зазначив, що має намір повернути "грифонам" їх колишню велич.

"Починаємо цю нову пригоду, щоб повернути "Дженоа" до її великої історії", - написав Шевченко в Instagram.

 

У тренерському штабі Шевченка працюватимуть і його колишній помічник по збірній Україні - Мауро Тассотті. За попередньою інформацію, зароблятиме український тренер у "Дженоа" 1.8 мільйони євро на рік без врахування бонусів.

Робота із "Дженоа" - перший досвід для Шевченка у клубному футболі. Упродовж п'яти років, з 2016 по 2021 років, він працював у якості тренера збірної України, а до цього не мав досвіду самостійної роботи.

 

На посаді головного тренера "Дженоа" Шевченко замінив Давіде Баллардіні, який очолив команду наприкінці 2020 року. В останньому матчі під його керівництвом, що відбувся у п'ятницю, 5 листопада, "грифони" зіграли внічию з "Емполі" з рахунком 2:2.

Загалом Шевченко лише другий український тренер в історії, що працюватиме в клубах топ-5 чемпіонатів Європи. Першим був Віктор Скрипник, який у період з 2014-го по 2016 роки очолював німецький "Вердер".