Американсько-канадська Національна хокейна ліга (НХЛ), підтвердила рішення про неучасть гравців своїх клубів у зимовій Олімпіаді 2022 року у Пекіні.

 

"У зв'язку з тим, що розклад регулярного сезону НХЛ було суттєво порушено внаслідок збільшення кількості випадків захворювання на COVID, та збільшено кількість перенесених ігор, ліга оголосила, що гравці НХЛ не братимуть участі у зимових Олімпійських іграх 2022 року у Пекіні", - йдеться у повідомленні прес-службу ліги.

Національна хокейна ліга поважає бажання гравців НХЛ представляти свої країни та брати участь у турнірі найкращих. Ми якомога довше відтягували ухвалення рішення, вивчаючи всі доступні варіанти, що дозволяють нашим гравцям брати участь у зимових Олімпійських іграх 2022 року, - заявив комісар НХЛ. На жаль, вже перенесено 50 ігор через коронавірус, таким чином участь (гравців) в Олімпійських іграх більше неможлива Ми, безумовно, визнаємо і цінуємо зусилля, зроблені Міжнародним олімпійським комітетом, Міжнародною федерацією хокею з шайбою та пекінським організаційним комітетом з прийому , але нинішні обставини не дозволили нам продовжувати, незважаючи на всі зусилля. Ми з нетерпінням очікуємо на участь в Олімпійських іграх у 2026 році.

 

У березні повідомлялося, що НХЛ, Асоціація гравців Національної хокейної ліги (NHLPA) та Міжнародна федерація хокею (ІІХФ) досягли спільної угоди щодо участі гравців НХЛ в Олімпіаді-2022 у Пекіні. Проте організації наголошували, що гравців НХЛ не буде відправлено на Олімпіаду у разі погіршення ситуації з коронавірусом.

 

Фото: Reuters