Перше питання
Ось ви обидва маєте відношення до Міністерства молоді та спорту, що зараз відбувається у міністерстві? Чи дійшла черга до реформ або все так і тече, як за минулих урядів?

Друге питання
Діяльність УФК спрямована лише на досягнення спортивних результатів? На скільки я знаю, повна назва не просто карате, а карате до, тобто життєвий шлях...Чи у клюбах звертають увагу на моральне виховання хлопчиків і дівчаток, які приходять на тренування? Адже можемо пригадати, що у складі т.зв. «тітушок» були хлопці-спортсмени з бійцівських клюбів різного спрямування, були діючі чемпіони.  І не тільки були, а й є - у протистояннях з антизабудовниками беруть участь молодики т.зв. «спортивної зовнішності». Ви бачите тут проблему?

Третє питання
У розмові із провідниками такого войовничого виду спорту не можу оминути тему війни на Сході. Яка доля клюбів, які працювали на тимчасово окупованих територіях Сходу країни і Криму? Напевно багато спортсменів беруть участь в АТО - що чутно, чи допомагає їм спортивна підготовка? Чи бере УФК участь у підготовці вояків ЗСУ, НацГвардії, можливо інших антитерористичних підрозділів?