Буквально тиждень тому були роковини Іловайської трагедії. Нагадаємо, згідно з офіційною статистикою, під час розстрілу колони українських військових, які йшли по "зеленому коридору" з оточення під Іловайськом, 366 українських воїнів загинули, 429 були поранені, 158 пропали безвісти, 128 потрапили в полон

Цитата пана Андрія з етеру 112-го каналу:

"Всі ці 2 роки, починаючи з роботи нашої слідчої комісії, слідчої групи ГПУ, потім військової прокуратури, чинився тиск на слідство. І цей тиск відчувала як наша комісія, так і я про це чув з боку слідчих складу осені 2014 року. Я думаю, що тиск триває досі, бо винуватці цієї трагедії - не тільки військові керівники, а й політичні керівники" .

 

"Я як голова слідчої комісії парламенту двічі був змушений звернутися до Президента, щоб він зобов'язав Гелетея і Муженка, щоб вони з'явилися на засідання комісії і давали свідчення. В обох випадках я отримав бюрократичну відповідь за підписом голови Адміністрації Президента", - додав політик.

Отже Ви вважаєте, що правда про Іловайськ не буде відкрита громадянам України. Правду приховують і будуть приховувати надалі?

Далі у відео:

 

INTV