Конституційна казка про те що ми, народ, «є єдиним джерелом влади», насправді перетворена «слугами народу», в прямо протилежну реальність, з якою ми стикаємось кожен день у будь-якому місті, селі або селищі України.

 

Щоб держава нарешті запрацювала на користь українського суспільства. Ми повинні перетворити владу на залежну від її джерела, - залежну від народу України. Влада повинна перетворитися на таку, щоб будь-хто з тих, кому влада довірена народом, в разі невиконання ними їх обов'язків, вилітали б зі службових кабінетів і більше ніколи туди не поверталися!

 

Саме для цього, ще у березні 2006 року, гість програми "Три питання" Ігор Гурчик (громадський активіст, ветеран 4-ї Сотні Самооборони Майдану, ветеран АТО) розробив та оприлюднив «ПРОПОРЦІЙНО-РЕЙТИНГОВУ СИСТЕМУ ГОЛОСУВАННЯ» з дійсно відкритими партійними списками (скорочена назва цієї системи: «ПРЕС»).

Лише ця система дозволяє виборцям не тільки обирати напряму тих, кого вони вважають за потрібне обрати, але й відкликати напряму тих обранців, які не виправдали народної довіри.

 

 

INTV