В гостях у автора «Етюдів» політолога Костянтина Матвієнко засновник ГО «Сила права» Андрій Сенченко. Проголосований, але ще не підписаний закон про реінтеграцію тимчасово окупованих територій зі своїми плюсами та мінусами став предметом розмови цих високоповажних мужів.

 

Костянтин Матвієнко: у вас є своє, власне бачення цього закону. Як громадський діяч, ви заявляли, що попри ті системні вади, які містяться у проекті закону, все ж його потрібно ухвалити і підписати. Що для України може принести баланс позитивних і негативних моментів у цьому законі?

Андрій Сенченко: для чіткого розуміння що таке є цей закон, я пропоную відразу відкинути вигадану (до речі, журналістами) назву цього закону «про реінтеграцію» - це не закон про реінтеграцію. Відкинути таку саме вигадану назву «закон про деокупацію» - це не закон про деокупацію. По суті, у нас залишиться закон про скасування АТО та про надання іншої правової форми діям з захисту українського суверенітету. По суті це закон про військову операцію з захисту українського суверенітету.