Політичні етюди

Осінні політичні етюди – 9 (ВІДЕО)

28 жовтня 2015, 16:20 • Політичні етюди

Дев'ятий осінній політичний етюд зіграний політологом Костянтином Матвієнком та політичним експертом Костем Бондаренком вже у післявиборчий період. Хто ж додав на цих виборах у прихильності виборців, а хто втратив, порівняно з минулим роком?

Осінні політичні етюди – 8 (ВІДЕО)

22 жовтня 2015, 18:20 • Політичні етюди

Крайній перед виборами осінній політичний етюд на тему партійних обіцянок, можливих післявиборчих політичних альянсів та мезальянсів, а також про феномен перманентної боротьби З Тимошенко зіграли політолог Костянтин Матвієнко та його гість Олександр Попов

Осінні політичні етюди – 7 (ВІДЕО)

21 жовтня 2015, 17:45 • Політичні етюди

Штормове попередження та холодний дощ не стали на заваді політологу Костянтину Матвієнку та його гостю – експерту Олегу Саакяну і вони блискуче розіграли черговий політичний етюд на тему місцевих виборів на Донбасі.

Осінні політичні етюди – 6 (ВІДЕО)

20 жовтня 2015, 18:00 • Політичні етюди

Маестро-політолог Костянтин Матвієнко та філософ, експерт Сергій Дацюк зіграли Черговий осінній політичний етюдна тему: що вибори, до проведення яких залишились лічені дні, означають для політичних партій?

Осінні політичні етюди – 3 (ВІДЕО)

13 жовтня 2015, 17:05 • Політичні етюди

Поточна політична ситуація в країні та перспективи розв‘язання конфлікту на Сході України. Про це в осінньому політичному етюді, який зіграли майстри політичного аналізу Костянтин Матвієнко та Сергій Дацюк.

Осінні політичні етюди - 2 (ВІДЕО)

12 жовтня 2015, 14:15 • Політичні етюди

Канал INTV продовжує серію програм під загальною назвою "Осінні політичні етюди". У другому етюді в студії політолог Костянтин Матвієнко та його гість експерт програми "Рада", народний депутат України 3-го, 4-го і 5-го скликань Борис Беспалий.

4