Політика

"Взяли курс на конфронтацію". Лукашенко звинуватив Україну в організації навчально-тренувальних таборів для втікачів з Білорусі

27 вересня, 13:54 • Політика

Невизнаний президент Білорусі Аляксандр Лукашенко провів нараду з підконтрольними йому силовиками та заявив, що його "турбує Україна", та назвав несприятливою для Білорусі ситуацію в ряді інших сусідніх країн.

Німеччина: ХДС/ХСС наздоганяє соціал-демократів напередодні виборів до Бундестаґу, прокремлівські партії втрачають рейтинг

25 вересня, 15:26 • Політика

За день до парламентських виборів у Німеччині розрив між лідерами - Соціалдемократичною партією Німеччини (СДПН) - і блоком Християнськодемократичний союз/Християнськосоціальний союз (ХДС/ХСС) скоротився ще більше.

Голова Венеційської комісії зацікавився "творчістю" народних депутатів - прагне надати висновок щодо проголосованого «антиолігархічного» закону

24 вересня, 22:46 • Політика

Букіккіо звернувся з проханням надати комісії проголосований текст закону в редакції, яку підпише Зеленський. Фахівці комісії прагнуть розглянути документ та підготувати відповідний висновок.

Україна має відновити територіальну цілісність, повернувши і Донбас, і Крим, - Іван Крулько

24 вересня, 15:32 • Політика

«Батьківщина» підтримує законопроєкт №5867, бо повернення українського Криму до України та визволення з окупації українських громадян, які там тимчасово перебувають, – це питання надзвичайної української ваги.

Антитрестове і антимонопольне законодавство – це реальна боротьба із олігархами, а не імітація Зеленського, - Небоженко про план Тимошенко

24 вересня, 14:30 • Політика

Чинна влада проводить імітацію боротьби із олігархами, в той час як на думку Лідера Партії ВО «Батьківщина» необхідне здійснення реальних законодавчих змін в частині антимонопольної діяльності.

Сенат США проведе слухання по "Північному потоку-2" за закритими дверима

23 вересня, 23:05 • Політика

Як повідомляє інформаційна агенція Reuters, Сенатський комітет із закордонних відносин призначив на 29-те вересня слухання за закритими дверима щодо російського газопроводу "Північний потік-2".

«Батьківщина» вимагає створити парламентську ТСК щодо зловживань у НАК «Нафтогаз», - Михайло Цимбалюк

23 вересня, 21:42 • Політика

Напередодні головний виконавчий директор «Нафтогазу» Отто Ватерландер повідомив, що видобуток українського газу коштує приблизно одну гривню за кубічний метр, а населенню його продають майже у вісім разів дорожче.

1