Політика

ВРУ штучно заблокували, щоб "закрити рот опозиції напередодні виборів", - С.Соболєв (ВІДЕО)

19 березня, 13:57 • Політика

Робота Верховної Ради України штучно заблокована розглядом "мовного" законопроекту, щоб не надати можливості опоизції піднімати вкрай гострі для суспільства питання напередодні парламентських виборів.

Суд встановив, що команда президента розповсюджує брехливу інформацію про Юлію Тимошенко, – Сергій Власенко (ВІДЕО)

19 березня, 13:28 • Політика

Печерський районний суд м. Києва задовільнив позов Юлії Тимошенко до керівника фракції президента у парламенті та визнав, що Артур Герасимов розповсюджує недостовірну інформацію про лідера «Батьківщини».

Сергій Соболєв: Порошенко та його команда відповідатимуть за корупцію в оборонці та підкуп виборців (ВІДЕО)

19 березня, 12:30 • Політика

Петро Порошенко та його команда після обрання нового Президента відповідатимуть за торгівлю на крові, зловживання в оборонній галузі, корупцію в правоохоронних органах і підкуп виборців.

Курт Волкер: Україна та Угорщина можуть сісти за стіл переговорів

19 березня, 08:31 • Політика

Сполучені Штати очікують, що Україна та Угорщина вирішать проблемне питання прав національних меншин на Закарпатті, і Будапешт висловить повну підтримку Україні, якої вона потребує в умовах російської агресії.

Австралія запровадила санкції проти семи росіян і трьох "лідерів" ОРДЛО

18 березня, 23:01 • Політика

Австралія запровадила санкції проти громадян Росії, причетних до нападу і захоплення українських кораблів і моряків під час їх спроби пройти Керченською протокою 25 листопада 2018 року, а також проти "лідерів" контрольованих сепаратистами районів Донбасу.

Влада продовжує провокації проти команди Юлії Тимошенко, намагаючись залякати виборців, – заява «Батьківщини»

18 березня, 20:00 • Політика

До виборів Президента України залишається менше двох тижнів. І чим ближче до дня голосування, тим брудніші технології використовує чинна влада проти свого головного опонента – Юлії Тимошенко, сподіваючись відтягнути свій неминучий кінець.

1