Політика

США офіційно повідомили про додаткові санкції проти Росії

22 травня, 19:02 • Політика

Сполучені Штати оголосили про введення додаткових санкцій проти двох російських компаній, а також навчального центру ЗС Росії, пов'язані з порушеннями прийнятих стандартів нерозповсюдження зброї масового знищення.

ВРУ зберегла виборчу систему Януковича, - віце-спікер

22 травня, 17:02 • Політика

Верховна Рада України на позачерговому засіданні провалила законопроект Президента України щодо зміни виборчого законодавства, таким чином зберігши стару систему, проти якої сам же парламент і виступав.

Рада провалила закони Зеленського про вибори (ВІДЕО)

22 травня, 16:22 • Політика

Верховна Рада не внесла до порядку денного законопроект президента України щодо зміни виборчого законодавства, який передбачає запровадження пропорційної виборчої системи і зниження прохідного бар'єру до 3%.

Юлія Тимошенко: Ми голосуємо за зміну виборчої системи (ВІДЕО)

22 травня, 14:01 • Політика

Країні потрібна нова відповідальна виборча система, яка не матиме корупційної мажоритарної складової. Інакше, навіть після нових парламентських виборів ситуація в країні не зміниться.

Brexit: уряд Британії підтримав зміни в угоді про вихід з ЄС

22 травня, 10:02 • Політика

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей у вівторок провела засіданні уряду, на якому обговорювалися нові пропозиції для угоди про Brexit, які повинні допомогти її затвердженню в парламенті.

1