Політика

Московський "кріт" прийшов проходити службу в ЗСУ- СБУ відмовило

13 грудня, 21:15 • Політика

Військовий з Криму, який у 2014 році зрадив присязі та залишився служити на півострові, у 2019 році несподівано захотів повернутися служити в одну з військових частин у Харківській області.

Зміна посла США на об'єкті "Путінська Росія"

13 грудня, 17:55 • Політика

Джон Салліван, який наразі обіймає посаду заступника Держсекретаря США, затверджено стане новим послом США до Росії. Таке призначення схвалив Сенат США у четвер. Кандидатуру Саллівана на посаду посла подав президент США Дональд Трамп.

Вимагаємо відкрити засідання «аграрного комітету» і запросити аграріїв, - нардепи звернулись до голови (ВІДЕО)

13 грудня, 14:30 • Політика

Обговорення законопроєкту щодо обігу земель сільськогосподарського призначення в парламентському Комітеті з питань аграрної політики і земельних відносин має відбуватись у відкритому режимі за участі аграрних асоціацій, фермерів.

НАТО збільшенням присутності реагує на ситуацію у регіоні Чорного моря

13 грудня, 08:30 • Політика

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг подякував Болгарії за надання кораблів для патрулювання НАТО у Чорному морі та заявив про збільшення присутності НАТО у цьому регіоні на морі, суходолі та у повітрі.

"Возьмемся за руки друзья" - , Зеленський заявив, що готовий «100 разів» потиснути руку Путіну, якщо Україні повернуть Крим

13 грудня, 07:02 • Політика

Президент України Володимир Зеленський розповів, що під час зустрічі у Парижі потиснув руку російському президенту Володимиру Путіну, і зазначив, що готовий повторити це, якщо Україні повернуть окуповані території.

1