Політика

План Макрона: чи здатен він відродити і реформувати Ліван

07 серпня, 14:30 • Політика

Дестабілізація влади в Лівані може призвести не лише до боротьби угрупувань та кланів всередині країни, а й зовнішніх гравців за вплив, в тому числі з використанням прибічників всередині країни.

Санкції goodbye? Експосадовці США закликали переглянути політику щодо Кремля та пом'якшити санкції

06 серпня, 22:48 • Політика

Низка колишніх американських високопосадовців та дипломатів написали відкритого листа, в якому закликали переглянути політику США щодо Росії та зробити її більш гнучкою.

Військовий професіонал, тризірковий генерал: майбутній посол США в Україні Кіт Дейтон

05 серпня, 22:32 • Політика

Кіт Дейтон добре обізнаний з ситуацією в Україні і наразі є військовим радником США для України в сфері оборони. З 2010 року очолює аналітичний центр Джорджа Маршалла у Німеччині, а раніше 40 років служив у Сухопутних силах США.

Сенатський комітет з розвідки затвердив п'ятий том розслідування про російське втручання у вибори в США

05 серпня, 15:20 • Політика

У Сенаті США прийняли секретну версію останнього, пʼятого тому розслідування щодо втручання Росії в президентські вибори 2016 року. Розсекречена версія доповіді буде незабаром опублікована на сайті Сенату.

Юлія Тимошенко: До миру потрібно прокладати справжній, реалістичний, справедливий шлях

05 серпня, 12:39 • Політика

Якщо виконавча влада не здатна впоратися ані з внутрішньою, ані з зовнішньою політикою держави, потрібно, щоб парламент почав розв’язувати ключові питання, проявляючи силу і волю до дій.

Юлія Тимошенко: Ми покладемо край неоколоніальній політиці, коли країну затягують у борги, ще й змушують утримувати «наглядачів» за свій рахунок

05 серпня, 11:34 • Політика

Юлія Тимошенко зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт 3955 щодо наглядових рад в державних підприємствах.

1