Політика

«Батьківщина» готова допомогти уряду вдосконалити Державний бюджет-2020 (ВІДЕО)

20 вересня, 15:01 • Політика

Головний фінансовий документ країни на 2020 рік важко назвати бюджетом розвитку, оскільки уряд у його проекті не передбачив вирішення питання детінізації та деофшоризації української економіки, натомість збільшує тиск на малий та середній бізнес.

Журналіст CNN вивів адвоката Трампа на чисту воду

20 вересня, 11:40 • Політика

Персональний адвокат президента США Руді Джуліані під час інтерв'ю телеканалу CNN випадково визнав, що намагався тиснути на представників української влади, щоб ті почали розслідування щодо родини Джо Байдена.

Чи переможе румунська урядова мафія антикорупціонера Лауру Ковеші в Європі

20 вересня, 09:40 • Політика

Посли країн Європейського Союзу підтримали призначення колишньої очільниці антикорупційного директорату Румунії Лаури Ковеші на посаду керівника нової Європейської прокуратури

Болтон виступив з критикою зовнішньої політики свого колишнього шефа

19 вересня, 18:34 • Політика

Болтон заявив, що будь-які переговори з КНДР і Іраном "приречені на провал". За його словами, все, чого хочуть північнокорейці і іранці, - це обговорити ослаблення санкцій проти них для підтримки їх економік.

«Батьківщина» не підтримала закон про прокуратуру через відсутність в ньому ключових правок

19 вересня, 15:20 • Політика

«Батьківщина» підтримала законопроєкт щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури (№1032) лише у першому читанні. Фракція не голосувала за документ у цілому, адже до нього не були включені важливі правки

1