Політика

Росія висилає прес-секретаря посольства США в Москві

12 травня, 13:45 • Політика

З Росії висилають прес-секретаря посольства США в Москві Ребекку Росс. Вона виявилася в числі 10 співробітників американської дипмісії, яких російська сторона оголосила персоною нон грата в квітні.

Королева Єлизавета II дала старт протидії "ворожій діяльності іноземних держав" у Великобританії

11 травня, 21:56 • Політика

Про це повідомила британська королева Єлизавета II в зверненні до обох палат парламенту. Текст її виступу розповсюдила у вівторок, 11 травня, канцелярія прем'єр-міністра Бориса Джонсона на Даунінг-стріт, 10.

«Батьківщина» відкрила гарячу лінію щодо земельного референдуму

11 травня, 15:14 • Політика

Отримати будь-яку інформацію, а також приєднатися до ініціативної групи з організації всенародного опитування можна за номером безкоштовної всеукраїнської гарячої телефонної лінії 0 800 30 2019, яку запустила команда «Батьківщини».

Президент Байден прокоментував зустріч з Путіним на тлі кібератаки на "Колоніальний трубопровід"

10 травня, 22:33 • Політика

Президент США Джозеф Байден підтвердив намір зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним, незважаючи на кібератаку на найбільшу трубопровідну компанію країни Colonial Pipeline.

Нікола Страджен обіцяє дати шотландцям можливість вибрати своє майбутнє

10 травня, 17:15 • Політика

Перший міністр Шотландії Нікола Стерджен, партія якої перемогла на регіональних виборах, пообіцяла домогтися від Лондона організації ще одного референдуму про незалежність.

Військові попереджають: Франції загрожує громадянська війна з ісламізмом

10 травня, 15:14 • Політика

Група французьких військових звернулася до президента Еммануеля Макрона з листом на підтримку послання відставних колег, попередивши його, що поступки ісламізму ставлять під загрозу виживання країни.

Королівський двір торгує своїм контактами з Кремлем

09 травня, 18:35 • Політика

Двоюрідний брат королеви Великобританії принц Майкл Кентський таємно пропонував свої зв'язки з російським режимом президента Росії Владіміра Путіна, який вважається загрозою №1 для національної безпеки Британії.

1