Політика

Пора в кіно: Скло, Марія - королева Шотландії, Пампушка, Дріс Ван Нотен та інші прем'єри (ВІДЕО)

19 січня, 15:01 • Політика

На цьому тижні в український прокат вийшли: одна найбільш очікуваних прем'єр Скло, історична драма про боротьбу за владу Марії Стюарт і Єлизаветою I, ремейк Недоторканних - 1 + 1: Нова історія, Пампушка з Дженніфер Лопес та інші.

Росія заборгувала Раді Європи близько 60 мільйонів євро, – генсек ПАРЄ

19 січня, 14:34 • Політика

Через несплату Росією внесків до бюджету Ради Європи, організація та її статутні органи, включаючи Парламентську асамблею, з початку року перейшли на жорсткий фінансовий режим діяльності.

Британія повинна провести європейські вибори, якщо до 2 липня не буде Brexit

19 січня, 09:32 • Політика

Громадянам Великої Британії необхідно буде обрати своїх представників в наступному Європейському парламенті, якщо країна буде залишатися в ЄС після першого засідання нової асамблеї 2 липня.

ЄС оприлюднив пропозиції для торговельних переговорів із США

18 січня, 23:00 • Політика

Європейський Союз оприлюднив свої плани щодо переговорів про угоди про вільну торгівлю зі Сполученими Штатами, що є частиною зусиль, спрямованих на запобігання торговельної війни з президентом США Дональдом Трампом.

У Греції студенти і школярі побилися з поліцією, підтримавши страйк вчителів (ВІДЕО)

18 січня, 18:31 • Політика

У Афінах в сутички з поліцією переросла акція солідарності школярів і студентів із педагогами, які страйкують через плани влади запровадити нову систему найму державних службовців.

1