Політика

Наступник Меркель погрожує Росії санкціями в разі агресії проти України

31 липня, 18:36 • Політика

Кандидат у канцлери Німеччини від консервативного блоку ХДС/ХСС Армін Лашет (Armin Laschet) погрожує Росії санкціями в разі, якщо та за допомогою газопроводу "Північний потік-2" тиснутиме на Україну.

Данія запропонувала альтернативу "Північному потоку-2"

30 липня, 23:05 • Політика

Колишній міністр закордонних справ Данії Уффе Еллеманн-Йенсен вважає, що європейським країнам необхідно знайти спосіб перетворити будівництво газопроводу «Північний потік-2» в піррову перемогу Москви.

ЄС закликає Ірак допомогти приборкати незаконну міграцію через Білорусь

30 липня, 08:19 • Політика

Щоб перешкодити незаконній міграції, Брюссель, крім Іраку, має намір вести переговори з главами ряду африканських країн. Європейське агентство прикордонної і берегової охорони допомагає країнам Балтії.

Палата представників США схвалила збільшення фінансової допомоги Україні

29 липня, 23:55 • Політика

Палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування Держдепартаменту США у 2022 році зі збільшенням розміру допомоги Україні та поправкою щодо санкцій проти «Північного потоку-2».

«Батьківщина» Тимошенко єдина реальна сила в Україні, що переймається проблемами людей – експерт

29 липня, 19:19 • Політика

Серед усіх опозиційних сил лише «Батьківщина» Тимошенко не просто системно та аргументовано критикує дії влади, а й пропонує реальні рецепти розв'язання найболючіших проблем.

"Якщо вибухне війна, то станеться це через хакерську атаку", - президент США про загрозу кібератак з Росії та Китаю

28 липня, 09:08 • Політика

Президент США Джо Байден вважає, що у глави Кремля Володимира Путіна є «справжня проблема». Він «сидить на верхівці економіки, у якої є ядерна зброя, нафтові свердловини і більше нічого».

Поява Туска та його партії внесла невизначеність в польський політичний небосхил

27 липня, 21:55 • Політика

Рейтинг найбільшої опозиційної сили Польщі, "Громадянської коаліції", продемонстрував двозначне зростання, її відставання від правлячої партії "Право і справедливість" скорочується.

1