Політика

Держдеп контактує з урядом України після заяв Зеленського про спробу перевороту - ЗМІ

26 листопада, 21:55 • Політика

Помічниця Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Карен Донфрід заявила, що американські урядовці контактують з українською стороною для отримання додаткової інформації.

Без "зеленої" зони, але з Covishield і Sinovac: як зміняться правила подорожей до ЄС із третіх країн

25 листопада, 22:35 • Політика

У Єврокомісії представили нові правила в'їзду до ЄС. "Зелений" список країн з низьким поширенням коронавірусу має зникнути, зате подорожувати зможуть ті, хто щепився Covishield і Sinovac.

24 листопада. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 листопада, 00:10 • Політика

16 років тому, в сніговий 24-й листопадовий день ЦВК оголосила переможцем виборів президента України В.Януковича. Протокол не підписали А.Магера, Р.Князевич та Я.Давидович, а О.Чупахін заявив, що документ "не відповідає волевиявленню українського народу".

ЄС готує заходи проти компаній, що займаються незаконним перевезенням мігрантів

23 листопада, 19:08 • Політика

У відповідь на дії Мінська Єврокомісія запропонувала проєкт регламенту, який дасть можливість запроваджувати санкції проти транспортних компаній, що сприяють незаконному перевезенню мігрантів до ЄС.

Країна-агресор готується до масових поховань жертв війни

23 листопада, 00:35 • Політика

У РФ запроваджується або оновлюється низка держстандартів цивільної оборони на випадок надзвичайних ситуацій чи військових конфліктів, у тому числі щодо масового термінового поховання людей та тварин.

США перекрили канал фінансування ІДІЛ в Афганістані

22 листопада, 19:45 • Політика

Офіційний Вашингтон оголосив про введення санкцій проти головного фінансового посередника угруповання ІДІЛ-К у провінції Хорасан в Афганістані, яке не припиняло активної терористичної діяльності в цій країні.

1