Політика

У Кремлі допускають зустріч Байдена та Путіна в онлайн-форматі

13 травня, 20:54 • Політика

До рішення про форматі саміту президентів РФ і США на тлі кризи відносин Москви і Заходу залучать епідеміологів, повідомив прес-секретар Путіна, пояснивши це пересторогою під час COVID-19.

Тимошенко займає послідовну позицію проти розпродажу землі, а інші політсили – кон’юнктурну, – експерт

13 травня, 18:52 • Політика

ВО "Батьківщина" на чолі з лідером Юлією Тимошенко займає послідовну позицію щодо неприпустимості продажу землі сільськогосподарського призначення до моменту проведення Всеукраїнського референдуму за народною ініціативою щодо легалізації ринку землі.

У погоні за гучними заголовками: ТОП 10 невиконаних обіцянок Зеленського на посаді Президента

13 травня, 13:38 • Політика

Обіцянки, які на разі не виконав В. Зеленський, переважно стосуються тематики закінчення війни, боротьби з корупцією, вакцинації громадян, зниження тарифів, зростання добробуту. У погоні за гучними заголовками Зеленський часто озвучує нереалі речі.

Росія прагне де-факто поглинути частину України - експерти ЄС

13 травня, 07:39 • Політика

Росія намагається поступово поглинути частини Східної України. Для цього російська влада прагне провести незаконні вибори на окупованих територіях і роздають місцевим жителям паспорти РФ.

Росія висилає прес-секретаря посольства США в Москві

12 травня, 13:45 • Політика

З Росії висилають прес-секретаря посольства США в Москві Ребекку Росс. Вона виявилася в числі 10 співробітників американської дипмісії, яких російська сторона оголосила персоною нон грата в квітні.

Королева Єлизавета II дала старт протидії "ворожій діяльності іноземних держав" у Великобританії

11 травня, 21:56 • Політика

Про це повідомила британська королева Єлизавета II в зверненні до обох палат парламенту. Текст її виступу розповсюдила у вівторок, 11 травня, канцелярія прем'єр-міністра Бориса Джонсона на Даунінг-стріт, 10.

«Батьківщина» відкрила гарячу лінію щодо земельного референдуму

11 травня, 15:14 • Політика

Отримати будь-яку інформацію, а також приєднатися до ініціативної групи з організації всенародного опитування можна за номером безкоштовної всеукраїнської гарячої телефонної лінії 0 800 30 2019, яку запустила команда «Батьківщини».

Президент Байден прокоментував зустріч з Путіним на тлі кібератаки на "Колоніальний трубопровід"

10 травня, 22:33 • Політика

Президент США Джозеф Байден підтвердив намір зустрітися з російським президентом Володимиром Путіним, незважаючи на кібератаку на найбільшу трубопровідну компанію країни Colonial Pipeline.

1