Політика

Президентські вибори у США відбудуться за графіком - Білий дім

03 серпня, 08:19 • Політика

Керівник апарату Білого дому Марк Медоус заявив у неділю, що президентські вибори в США відбудуться третього листопада. Він заявив, що президент Трамп, висловив ідею відтермінування виборів через занепокоєння щодо голосування поштою.

Схоже на те, що Зеленський порушив зобов'язання перед Путіним, які стосувалися виборів у ОРДЛО, - Безсмертний

02 серпня, 23:21 • Політика

Неузгодженість позицій Володимира Зеленського та Володимира Путіна відносно виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей, яка вийшла у публічну площину, підштовхує до серйозного висновку.

Помпео анонсував рішучі кроки проти китайських виробників програмного забезпечення

02 серпня, 21:14 • Політика

Дональд Трамп збирається вжити заходів щодо китайських компаній-виробників програмного забезпечення, які передають дані користувачів уряду Китаю, заявив держсекретар США Майк Помпео.

Лукашенко відкритий для взаємодії з Росією щодо ситуації з бойовиками - це просто "солдати"

01 серпня, 21:41 • Політика

Президент Білорусі Олександр Лукашенко сказав, що затримані в країні бойовики ПВК Вагнера — «солдати, які виконують наказ» і що стосовно них не треба вживати жорстких заходів.

Юлія Тимошенко: Докласти всіх зусиль, щоб наблизити мир і відновлення єдності України

01 серпня, 10:51 • Політика

Лідер «Батьківщини» переконана, що війна триває, тому що замість професійних дій із встановлення миру, нинішня влада, так само як і попередня, лише імітує роботу.

Білоруське посольство в Москві спочатку опублікувало пояснення Росії щодо посилення прикордонного контролю, а потім зняло його

31 липня, 21:45 • Політика

Увечері 31 липня посольство Білорусі опублікувало пояснення з боку Росії щодо посилення контролю на російсько-білоруському кордоні, але через деякий час його зняли.

Ще одне нове обличчя в українській делегації: Кравчук планує приєднати до ТГК першого прем'єра України (1990−1992 рр.)

31 липня, 21:05 • Політика

Новий голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що одним з переговірників може стати перший прем'єр-міністр України (1990−1992 рр.) Вітольд Фокін.

1