Політика

Зеленський зібрався міняти Конституцію за Мінськими угодами

20 грудня 2020, 10:39 • Політика

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна може змінити Конституцію лише в напрямку децентралізації відповідно до Мінських угод. Утім, це не стосується курсу на членство в НАТО.

Секретна місія SpaceX: на орбіту запускають таємничий супутник для Національного управління військово-космічної розвідки США

19 грудня 2020, 15:48 • Політика

Сьогодні, 19 грудня, компанія SpaceX планує запустити на орбіту засекречений супутник для Національного управління військово-космічної розвідки США. Місія зветься NROL-108, і більше про неї мало що відомо.

"Вочевидь не буде, але все можливо" — Кравчук про обмін полоненими до кінця року

18 грудня 2020, 08:52 • Політика

Проведення обміну полоненими до кінця 2020 року поки малоймовірне, оскільки російська сторона не подала своїх кандидатур на обмін полоненими та критикує український список.

Рада не призначила Вітренка міністром енергетики, а Шкарлет отримав посаду міністра освіти і науки

17 грудня 2020, 15:08 • Політика

На засіданні 17 грудня Верховна Рада не підтримала призначення Юрія Вітренка на посаду першого віцепрем'єр-міністра - міністра енергетики. Верховна Рада призначила у четвер Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки.

Посилюється протистояння в Молдові: Санду закликала до дострокових виборів до парламенту, уряд мобілізував силовиків

17 грудня 2020, 12:41 • Політика

Обраний президент Молдови Майя Санду засудила прийняті парламентом в поспіху пізно ввечері законопроекти про державний бюджет і податково-бюджетної-політиці

10