Політика

Нові обличчя - обслуга старих олігархів

02 серпня, 16:46 • Політика

Саме олігархи розкручували міфи про запит на «нові обличчя», щоб протягувати своїх молодих «кнопкодавів» у Раду, бо саме лідера опозиції і двічі прем'єр-міністра Юлію Тимошенко панічно бояться всі - Зеленський, Порошенко, олігархи.

Розвідка Ізраїлю та МЗС Великобританії впевнені що на танкер Mercer Street напав Іран

01 серпня, 20:35 • Політика

Іран несе відповідальність за напад в Індійському океані на танкер Mercer Street, ізраїльська розвідка має докази цього, заявив у неділю прем'єр-міністр Ізраїлю Нафталі Беннет.

До порятунку білоруської легкоатлетки Христини Тимановської долучається Польща

01 серпня, 18:35 • Політика

Посольство Польщі в Токіо погодилося надати правову та консульську допомогу білоруській спортсменці Христині Тимановській. Turkish Airlines заявила, що громадянка Білорусі Тимановська не реєструвалася на рейс Токіо-Стамбул.

Наступник Меркель погрожує Росії санкціями в разі агресії проти України

31 липня, 18:36 • Політика

Кандидат у канцлери Німеччини від консервативного блоку ХДС/ХСС Армін Лашет (Armin Laschet) погрожує Росії санкціями в разі, якщо та за допомогою газопроводу "Північний потік-2" тиснутиме на Україну.

Данія запропонувала альтернативу "Північному потоку-2"

30 липня, 23:05 • Політика

Колишній міністр закордонних справ Данії Уффе Еллеманн-Йенсен вважає, що європейським країнам необхідно знайти спосіб перетворити будівництво газопроводу «Північний потік-2» в піррову перемогу Москви.

ЄС закликає Ірак допомогти приборкати незаконну міграцію через Білорусь

30 липня, 08:19 • Політика

Щоб перешкодити незаконній міграції, Брюссель, крім Іраку, має намір вести переговори з главами ряду африканських країн. Європейське агентство прикордонної і берегової охорони допомагає країнам Балтії.

Палата представників США схвалила збільшення фінансової допомоги Україні

29 липня, 23:55 • Політика

Палата представників США схвалила законопроєкт про фінансування Держдепартаменту США у 2022 році зі збільшенням розміру допомоги Україні та поправкою щодо санкцій проти «Північного потоку-2».

11