Політика

Розслідування атаки на Капітолій США: республіканці та демократи розсварилися при створенні комітету

23 липня, 14:33 • Політика

Ненсі Пелосі відкинула двох республіканців, запропонованих в комітет з розслідування атаки на Капітолій. У відповідь лідер республіканців у Палаті представників відкликав всі запропоновані кандидатури однопартійців.

Кандидати в канцлери ФРН оцінили угоду по "Північному потоку - 2"

23 липня, 10:44 • Політика

Якщо Анналена Бербок від "зелених" вважає газопровід геостратегічною помилкою, то Армін Лашет з ХДС підтримує проект. Угода "відповідає моїй позиції", заявив можливий наступник Меркель.

Україні необхідно імплементувати "формулу Штайнмайера" в національне законодавство - МЗС ФРН

22 липня, 23:15 • Політика

Україні необхідно виконати взяті на себе зобов'язання, зокрема, імплементацію так званої "формули Штайнмайера" в національне законодавство, відзначили в зовнішньополітичному відомство ФРН.

Дискусії щодо прямої участі США у Нормандії чи Мінському процесі тривають, - диппредставник США в Україні

22 липня, 20:36 • Політика

Американський дипломат Джордж Кент, який очолив місію США в Україні на період відпустки тимчасово повіреної Крістін Квін не очікує прямої участі американських посадовців у Мінському процесі чи Нормандських зустрічах.

Депутат із партії Меркель розкритикував проект "Північного потоку - 2"

22 липня, 14:38 • Політика

За словами політика з Християнсько-демократичного союзу, трубопровід, по якому російський газ повинен поставлятися в Європу по дну Балтійського моря, - "політична зброя" в руках президента РФ Володимира Путіна,

"Створює політичні, військові та енергетичні загрози", - Україна та Польща засудили угоду США та Німеччини щодо Nord Stream 2

21 липня, 23:12 • Політика

Угода, яку опублікували 21 липня, значно поглиблює кризу, яка триває від рішення схвалили будівництво російського газогону ще у 2015 році - незадовго після вторгнення Росії в Україну.

Критика «Північного потоку-2»: радник Держдепу США спростовує інформацію видання Politico

21 липня, 13:29 • Політика

Радник Державного департаменту США Дерек Шолле спростовує інформацію, опубліковану у виданні Politico, нібито адміністрація США закликала Україну утриматися від критики «Північного потоку-2».

"Слуги народу" вкотре продемонстрували зневагу до національних інтересів і потреб людей - "Батьківщина"

20 липня, 16:33 • Політика

Неучасть депутатів від монобільшості у скликаному на вимогу президента позачерговому пленарному засіданні Верховної Ради свідчить, що владна команда не зацікавлена у покращенні життя українців та вирішенні важливих для держави питань.

2