Політика

Німецька преса про новообраного президента України та його можливості

22 травня, 01:15 • Політика

Головне питання української політики - чи впливатимуть олігархи на нового президента Володимира Зеленського і чи оголосить політик їм боротьбу. Від цього залежить успіх його реформ, вважають оглядачі німецьких ЗМІ.

В новий парламенті Іспанії пройшли каталонські сепаратисти і ультраправі

21 травня, 22:04 • Політика

Новообраний іспанський парламент зібрався на своє перше засідання, в тому числі на засіданні присутні п'ять каталонських політиків, звільнених з цієї нагоди з в'язниці і супроводжуваних туди поліцією.

Тимошенко пропонує найбільш ефективний шлях для політичної реформи в Україні, - політолог (ВІДЕО)

21 травня, 18:30 • Політика

Лідер «Батьківщини» пропонує максимально раціональний шлях, як слід діяти аби парламентські дочасні вибори пройшли з найбільшою ефективністю для політичної реформи в Україні.

Чому Президент «розпускає» парламент? - політолог назвав причини (ВІДЕО)

21 травня, 17:35 • Політика

Розпускаючи парламент, Президент переслідує дві цілі: він хоче мати власне представництво у Верховній Раді України, свою фракцію, а по-друге - та більшість депутатів, яка нині є у ВРУ, налаштовані головно проти Володимира Зеленського, ніж за нього.

"Слуга народу" в новому парламенті може отримати більшість, - експерт про перспективи партії Президента (ВІДЕО)

21 травня, 17:03 • Політика

Якщо партія «Слуга народу» зуміє як мінімум зберегти нинішній рейтинг, то зможе завести в парламент більшість, що дасть їм можливість одноосібно сформувати склад уряду.

Юлія Тимошенко: Потрібно змінити виборче законодавство та ключових посадовців, не чекаючи розпуску Ради (ВІДЕО)

21 травня, 15:11 • Політика

Для розпуску Верховної Ради є всі правові підстави, але перед цим депутати зобов'язані змінити виборче законодавство, призначити нових силовиків та керівництво Національного банку.

2