Політика

Завершальний етап роботи Константинопольських екзархів розпочався

16 жовтня, 18:03 • Політика

Екзархи Константинопольського патріарха Даниїл Памфілійський та Іларіон Едмонтонський повернулися в Україну для продовження роботи щодо отримання автокефалії Українською православною церквою.

Ігор Луценко: Для притягнення винних до відповідальності потрібна політична воля, і в майбутньої влади вона є (ВІДЕО)

16 жовтня, 17:45 • Політика

Генеральна прокуратура займається імітацією діяльності замість виконання своїх обов’язків. Саме тому справи з притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів не отримують логічного завершення.

ВРУ не підтримає новий Виборчий кодекс через супротив правлячої коаліції, - С.Євтушок (ВІДЕО)

16 жовтня, 17:20 • Політика

Верховна Рада України не зможе ухвалити новий Виборчий кодекс, яким пропонується проводити вибори за пропорційною системою із відкритими партійними списками, через брак голосів з боку депутатів правлячої коаліції.

Слід захисти склади боєприпасів, перестати красти та змінити Головнокомандувача, - О.Сироїд (ВІДЕО)

16 жовтня, 17:03 • Політика

Українська влада не вживає належних дій у зв'язку із низкою вибухів на військових складах, хоча повинна була б провести аудит боєприпасів, облаштувати захист складів, припинити високопосадову корупцію і змінити Верховного головнокомандувача.

Юлія Тимошенко наполягає на ухваленні трьох мораторіїв: підвищення тарифів, приватизація ГТС та продаж землі

16 жовтня, 12:02 • Політика

Юлія Тимошенко закликала Верховну Раду негайно проголосувати за три мораторії, які на законодавчому рівні заборонять підвищення тарифів на тепло, тіньову приватизацію 49% ГТС та продаж сільськогосподарської землі.

2