Політика

ФБР фіксує активні спроби Росії очорнити Байдена

18 вересня, 11:00 • Політика

Директор ФБР Крістофер Рей попередив, що Росія не припиняє активні спроби втрутитися в президентську кампанію, зокрема, намагається дискредитувати колишнього віцепрезидента, кандидата від демократів Джо Байдена

Зустріч «Люблінського трикутника»: протидія гібридним загрозам Росії є в пріоритеті

18 вересня, 07:38 • Політика

У четвер, 17 вересня, відбулася перша зустріч, у форматі відеоконференції, національних координаторів Люблінського трикутника, створеного міністрами закордонних справ України, Польщі та Литви.

Юлія Тимошенко хоче захистити ФОПів, але «слуги» вперто ігнорують її пропозиції, – політичний експерт

17 вересня, 14:07 • Політика

З 1 січня набуває чинності закон, яким «слуги народу» фактично знищують фізичних осіб-підприємців. Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко пропонує чіткий план порятунку малого підприємництва.

Головні агресори - це США, Україна та ще кілька країн: Лукашенко розповів про «сценарій знищення Білорусі»

17 вересня, 11:11 • Політика

Лукашенко заявив, що підготовка до нинішньої ситуації в Білорусі велася протягом останніх 10 років. Був розроблений спеціальний сценарій по знищенню країни. «Головні агресори» - це США, а також кілька європейських країн.

Передвиборчі ЗЕ -гастролі і ЗЕ-агітація

16 вересня, 21:00 • Політика

Напередодні місцевих виборів Володимир Зеленський розпочав активне турне регіонами, де представляє кандидатів від "Слуги народу". Експерти нарікають на порушення президентом міжнародних виборчих стандартів.

Сміття, діти,автокрамниця замість Duty free. Як справи в 1200 хасидів, які застрягли на кордоні Білорусі та України

16 вересня, 19:10 • Політика

Ось уже третю добу на білорусько-українському кордоні живуть хасиди. На ранок 16 вересня паломників тут вже понад 1200 - і люди продовжують прибувати.

Верховна Рада відхилила законопроєкт, який мав дозволити навчання іноземною мовою у вишах України

16 вересня, 14:06 • Політика

Верховна рада України відмовилася дозволити навчання іноземною мовою, у тому числі російською, у вишах України. Народні депутати відправили на доопрацювання відповідний законопроєкт №3717.

2