Політика

Зменшення тарифів стимулює внутрішній попит і підживить економіку, - політолог про бачення Тимошенко (ВІДЕО)

15 липня, 17:31 • Політика

Визнання судом (за позовом Лідера ВО «Батьківщини» Юлії Тимошенко проти уряду В.Гройсмана) незаконності урядової постанови про підвищення тарифів на газ для населення є першим кроком для встановлення справедливих і посильних тарифів.

Європейський порятунок ядерної угоди з Іраном

15 липня, 16:01 • Політика

Міністри закордонних справ Великої Британії, Франції та Німеччини у понеділок у Брюсселі узгоджують кроки для порятунку міжнародної угоди, яка мала гарантувати відмову Ірану від створення ядерної зброї.

Перерахунок тарифів і комплексна модернізація галузі - завдання №1 для нової влади, - О.Кучеренко (ВІДЕО)

15 липня, 15:04 • Політика

Після завершення парламентських виборів і формування нової влади, державна політика повинна бути спрямована на реформування газового і енергетичного ринку, а також встановлення справедливих і обґрунтованих тарифів для громадян України.

Уряд Італії не стурбований "нафтовими відкатами з РФ" для партії "Ліга"

15 липня, 13:02 • Політика

Минулого тижня американське видання Buzzfeed повідомило, що отримало аудіозапис московської зустрічі та опублікувало стенограму, у якій Савойні намагається домовитись з росіянами.

Німці та правий екстремізм: Меркель нагадала про замах на Гітлера

15 липня, 07:31 • Політика

Анґела Меркель назвала учасників невдалого замаху на Адольфа Гітлера прикладом для наслідування. Вона закликала німців долучатися до ініціатив з протистояння правому екстремізму.

2