Політика

З’їзд ВО «Батьківщина»

22 січня, 11:00 • Політика

У вівторок, 22 січня, у день 100-річчя української Соборності відбувається урочистий з’їзд Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» з метою висунення кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 р.

"Разом з власної волі" - столітній ювілей Акту Злуки (ВІДЕО)

22 січня, 10:32 • Політика

Україна 22 січня 2018 року 100-й раз святкує проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. В цей день було проголошено незалежність Української Народної Республіки.

ЄС буде жорстко реагувати на факти використання зброї масового знищення

22 січня, 10:03 • Політика

Це є частиною нашого рішучого наміру запобігти використанню не лише хімічної зброї, а взагалі будь-якої зброї масового знищення, як такої. Європейський Союз завжди був прихильником нерозповсюдження зброї масового знищення.

Польща пропонує рішення, щоб вивести Brexit з глухого кута

22 січня, 01:15 • Політика

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович запропонував вихід з глухого кута щодо Brexit шляхом встановлення п'ятирічного обмеження на дію так званого "запасного плану" (backstop) щодо кордону з Північною Ірландією.

ПАРЄ змінила внутрішні правила, позбавивши Україну місць в комітетах

21 січня, 18:29 • Політика

Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи змінило правила формування комітетів, що, серед іншого, призвело до позбавлення України місць у регламентному комітеті, який працює над зняттям санкцій з РФ.

"Вуха" Пінчука стирчать з оплати липового звіту по "справі" Тимошенко

21 січня, 18:05 • Політика

Олігарх Віктор Пінчук заплатив за звіт американської юридичної компанії Skadden, яка назвала неполітичним кримінальне переслідування екс-прем'єра Юлії Тимошенко під час президентства Віктора Януковича.

2