Політика

Представник Путіна в Берліні вимагає від України проєкт змін до Конституції щодо Донбасу

03 липня, 14:38 • Політика

У Берліні відбувається зустріч радників "нормандської четвірки". Як пише німецьке видання Spiegel, Росія вимагає від України до 6 липня представити у тристоронній контактній групі проєкт змін до Конституції щодо Донбасу.

Позачергове засідання Верховної Ради: на порядку денному кадрові питання та протидія коронавірусу

03 липня, 13:59 • Політика

Парламент розгляне кадрові питання - відставку глави Національного банку України Якова Смолія та очільника Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва.

"Слуги народу" висококультурно коментують відставку глави НБУ - зразок політичного слова і вихованості

02 липня, 17:15 • Політика

ЗМІ опублікували фрагменти переписки фракції "Слуга народу", які вкрай обурені рішенням Смолі. Один із нардепів написав, що Смолій "міг ще деньок почекати".

Війська США залишать Німеччину: чому Трамп так не любить Меркель

02 липня, 09:01 • Політика

У країні розміщено 34 тисячі американських солдат. Якщо додати цивільних від Пентагону, то кількість зросте до 50 тисяч. Трамп хоче вивести майже 10 тисяч до вересня, що зменшить контингент до 25 тисяч.

Єрмак мріє про законопроект, який дозволить "по-домашньому" розбиратися з тими, хто слухає те що не можна і заважає жити

01 липня, 19:15 • Політика

Глава Офісу президента Андрій Єрмак має намір ініціювати кримінальне переслідування за публікацію записів закулісних розмов посадовців.

Кабмін заснував ще одне насправді чоловіче свято - День винороба

01 липня, 17:15 • Політика

Кабінет міністрів схвалив проєкт указу президента, розробленого Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, щодо запровадження в Україні Дня виноградаря та винороба.

3