Політика

До вінницьких хакерів завітало СБУ. З наслідками

17 січня, 22:35 • Політика

Служба безпеки України заявляє, що виявила та припинила діяльність хакерського угруповання, яке спеціалізується на наданні послуг "абузостійкого" хостингу. Трьох осіб затримано, одному вже обрано міру запобіжного заходу.

Румунія очкує від промосковського уряду Молдови реформ та проєвропейського курсу

17 січня, 19:55 • Політика

Румунія надаватиме повноцінну підтримку Молдові лише в тому разі, якщо чинний уряд в Кишиневі продемонструє, що він готовий продовжувати реформи і прихильний до європейському курсу.

«Речовки» і гасла замість ефективної роботи, - С.Власенко про виступ Гончарука

17 січня, 17:05 • Політика

Фракція «Батьківщина» вважає виступ прем'єр-міністра України Олексія Гончарука перед Верховною Радою України ганебним, оскільки голова уряду не дав відповідей народним депутатам на важливі питання, які непокоять людей.

Вимагаємо від прем'єр-міністра відповідей на важливі для суспільства питання, - М.Цимбалюк

17 січня, 15:55 • Політика

Фракція «Батьківщина» вимагає від уряду і голови КМУ Олексія Гончарука надання відповідей на вкрай важливі для суспільна питання, зокрема, щодо реформи децентралізації, реформи житлово-комунальної галузі і здійснення доплат освітянам.

Подала голос група московської підтримку у парламенті Бельгії

17 січня, 12:50 • Політика

Депутати парламенту Бельгії у четвер відхилили резолюцію з проханням про виведення американської ядерної зброї, дислокованої в країні, і приєднання до договору ООН про заборону ядерної зброї.

3