Політика

В штабі демократа Берні Сандерса працюватимуть профспілки (ВІДЕО)

17 березня, 14:31 • Політика

Співробітники виборчої кампанії Берні Сандерса оголосили, що ця передвиборча кампанія стане першою президентською виборчою кампанією у США, спіробітники якої об'єднаються у профспілку.

Лідер Туреччини погрожує грецьким винищувачам

16 березня, 23:29 • Політика

Міністерство закордонних справ Греції розкритикувало коментарі президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана, який заявив, що його країна буде реагувати щоразу, коли грецькі винищувачі літають над Егейським морем.

ЄК розробляє протидію неконтрольовній курятині мільярдера Косюка

15 березня, 20:28 • Політика

Єврокомісія підтвердила досягнення принципової домовленості з Україною про зміну угоди про зону вільної торгівлі, що має на меті обмежити неконтрольоване ввезення курятини в ЄС.

На спроби перемогти «за будь-яку ціну» завжди знайдеться народний спротив, - політолог (ВІДЕО)

15 березня, 18:02 • Політика

Нам потрібна демократія для того щоб влада змогла за будь-яку ціну, будь-яким способом себе переобрати, чи нам потрібна демократія для того аби знайти волевиявлення народу? Відповідь на запити, які стоять перед Україною має дати народ.

«Батьківщина» та її союзники спроможні убезпечити суспільство від фальсифікацій і маніпуляцій, - експерти (ВІДЕО)

15 березня, 17:06 • Політика

Одне з найбільших анкетувань за всю історію України, яке провела партія «Батьківщина», показало організаційні спроможності політичної сили та її союзників захистити реальні результати виборів.

Сфальсифіковані соцдослідження - це всього лиш спосіб, піар для фальсифікацій на «великих» виборах - Небоженко (ВІДЕО)

15 березня, 16:05 • Політика

Маніпуляція суспільною думкою і фальсифікація думкою виборців - це головне на що розраховує нині влада, а соціологічні результати «досліджень» покликані легітимізувати викривлення вільного волевиявлення українців.

3