Політика

Сторонній погляд: Екс-посол США в Україні прокоментував "різке падіння" рівня схвалення Зеленського

30 червня, 22:32 • Політика

Стівен Пайфер питає, чи зменшення схвалення дій та заяв президента України може бути пов'язане із незадоволенням громадськості з приводу нездатності влади протидіяти корупції та впливу олігархів.

Олена Кондратюк: Потрібно об’єднати зусилля і зробити все можливе, щоб постраждалі від повені родини не залишилися наодинці зі своїми проблемами

30 червня, 14:29 • Політика

Сьогодні потрібна швидка й консолідована реакція влади для подолання наслідків повені в західних областях України, а також виплати компенсацій постраждалим громадянам.

Білий дім пояснив, чому Трампу не повідомили про російські «винагороди»

30 червня, 12:48 • Політика

Білий дім заявив, що була вагома причина, по якій президента Дональда Трампа не проінформували про повідомлення, що російська військова розвідка пропонувала винагороду бойовикам Талібану в Афганістані за вбивство американських солдатів.

Невиконання Мінських угод дало "зелене світло" санкціям ЄС

29 червня, 19:54 • Політика

Рада Європейського Союзу у понеділок оприлюднила рішення продовжити санкції, спрямовані проти окремих економічних секторів Російської Федерації, на наступні шість місяців, до 31 січня 2021 року.

Велике повернення: під Одесою виник затор із машин з туристами, які виїжджають до Києва

29 червня, 15:31 • Політика

Велика пробка зібралася на трасі «Одеса - Київ» на ділянці біля села Алтестово і на мості через Хаджибейський лиман. Туристи, які минулої п'ятниці масово ринули в Одесу, тепер повертаються назад.

29 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 червня, 00:10 • Політика

У 29 день літа перемогою українського війська на чолі з Іваном Виговським у союзі з військом кримського хана та військом польським завершилася Конотопська битва - одна з наймасштабніших битв російсько-української війни 1658-1659 років.

Наступним місцем служби американських вояків може бути кордон з РФ

28 червня, 20:35 • Політика

Міністр оборони США Марк Еспер у понеділок представить американському президентові Дональду Трампу варіанти виведення тисяч американських військових з Німеччини, багато з яких будуть відправлені в Східну Європу.

4