Політика

Франція: Страйк у портах підсилився, а на залізниці спадає

17 січня, 07:00 • Політика

На тлі того, як вплив транспортних страйків слабшає, французькі профспілки 16 січня заблокували порти та порушили виробництво електроенергії у спробі змусити президента Еммануеля Макрона скасувати пенсійну реформу.

Партнери в НАТО очікують доопрацювання закону про СБУ

16 січня, 20:35 • Політика

У НАТО очікують, що в рамках запланованого на кінець січня засідання Спільної робочої групи високого рівня Україна-НАТО з питань воєнної реформи, буде презентовано головні напрями реформування Служби безпеки України.

Заробити на Фірташі - халтура для підручних Джуліані

16 січня, 19:56 • Політика

Завданням Льва Парнаса було отримати від українського олігарха Дмитра Фірташа інформацію, яка б дискредитувала розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера стосовно втручання Росії до виборів президента США у 2016 році.

Якщо висока зарплата є запобіжником від корупції, то слід розпустити САП і НАБУ, - експерт (ВІДЕО)

16 січня, 17:15 • Політика

У народних депутатів нема стимулів сприяти покращенню добробуту українців, а от визначити собі зарплати парламентарії можуть без будь-чиєї допомоги. Жодного запобіжника у суспільства немає.

Оголосили менеджерів імпічменту президента США

15 січня, 18:33 • Політика

Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі у середу обрала сімох членів Палати, які представлятимуть обвинувачення в майбутньому судовому процесі над президентом Дональдом Трампом, який відбудеться в Сенаті.

4