Політика

Олексій Кучеренко: «Батьківщина» не дозволить покривати злочинні схеми «Нафтогазу»

18 лютого, 13:25 • Політика

Бачення команди «Батьківщини» щодо розв'язання енергетичної кризи полягає в тому, що злочинний НАК «Нафтогаз» потрібно ліквідувати, а людям повернути справедливу модель тарифоутворення, яка діяла до 2014 року.

Андрій Кожем’якін: Деякі зміни у роботі прокуратури суперечать рекомендаціям ЄС

18 лютого, 12:28 • Політика

Як відомо, кардинальна реформа прокуратури розпочалася у 2014 році, вона отримала схвальні висновки Венеційської комісії та Євросоюзу, однак деякі ухвалені у 2019 році зміни можуть призвести до погіршення роботи інституції.

«Батьківщина» готова скликати позачергове засідання щодо тарифів

18 лютого, 11:15 • Політика

На наступній Погоджувальній раді «Батьківщина» вимагатиме включення до порядку денного всіх «тарифних» законопроєктів і визначення спеціального дня, коли всі вони будуть розглянуті в залі.

Олексій Кучеренко: Потрібно ліквідувати «Нафтогаз» і провести повномасштабну реформу енергетичної сфери

17 лютого, 14:18 • Політика

Для уникнення енергетичних криз у майбутньому і для встановлення справедливих тарифів для людей необхідно ліквідувати корупційного монополіста НАК «Нафтогаз» і провести повномасштабну реформу енергетичної галузі.

Іван Крулько: ТСК має перевірити «Нафтогаз», аби припинити корупцію і наповнити державний бюджет

17 лютого, 14:05 • Політика

Тимчасова слідча комісія перевірить діяльність НАК «Нафтогаз», який лише торік не доплатив до державного бюджету 75 мільярдів гривень, що витягуються з кишень українців через завищені тарифи.

4