Політика

У німецьких зелених не толерують маріонеток Кремля

18 березня, 08:51 • Політика

У партії німецьких Зелених виступили проти консультативної ради, до якої хочуть долучити представників ОРДЛО. У політсилі наголошують, що ватажки ОРДЛО не мають реального впливу та "залишаться маріонетками Кремля".

Кар'єрний злет "слуги народу": новий генеральний прокурор від Зеленського

17 березня, 07:02 • Політика

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради постанову про призначення генеральним прокурором України Ірини Венедіктової. Відповідний документ під номером 3227 з'явився на сайті парламенту 16 березня.

Ще один фронт війни з РФ - неправда про коронавірус

15 березня, 19:15 • Політика

Уряд прем'єрміністра Великої Британії Бориса Джонсона створив особливий відділ боротьби із дезінформацією на тлі підозр, що Росія навмисно розповсюджує фейкові новини щодо коронавірусу, сіючи паніку серед населення Сполученого Королівства.

Паризькі "жовті жилети" коронавірусу не страшаться

14 березня, 18:35 • Політика

Незважаючи на заборону публічних зібрань за участю понад 100 осіб з-за епідемії коронавируса, рух "жовтих жилетів" організувало в суботу в Парижі маніфестацію, в якій, за даними поліції, взяли участь близько 400 демонстрантів.

Лихоманка: "Слуги народу" знайшли в Мінський "команді" крота Порошенко

14 березня, 17:55 • Політика

Замість шукати помилки і зраду в діях керівника Офісу президента, команда Кварталу-95 займається пошуком кио ж "злив" секрет переговорів з ворогом і, схоже, знайшла - це однокурсник 5 президента.

4