Політика

Конгрес США одноголосно за оприлюднення доповіді спецпрокурора Мюллера

15 березня, 14:32 • Політика

У четвер, 14 березня, Палата представників Конгресу США прийняла резолюцію із закликом оприлюднити доповідь спецпрокурора Роберта Мюллера про його розслідування втручання Росії у вибори 2016 року.

Юлія Тимошенко перемагає на виборах президента, – дані анкетування 2,5 млн українців (ВІДЕО)

15 березня, 12:03 • Політика

Перемога Юлії Тимошенко на президентських виборах 31 березня беззаперечна - у першому турі її підтримують 31,68% громадян, а в другому - вона впевнено виграє у Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Європарламент розкритикував рішення ЄС відхилити список країн з ризиком відмивання коштів

15 березня, 09:33 • Політика

Європейський парламент розкритикував рішення держав-членів ЄС відхилити запропонований Єврокомісією "чорний список" 23 країн з високим рівнем ризику у сфері відмивання коштів та фінансуванні тероризму.

НАТО підтверджує політику "відкритих дверей" для України

14 березня, 20:03 • Політика

У річній доповіді НАТО підтвердило відданість принципу «відкритих дверей» щодо свого розширення, а також рішення Бухарестського саміту НАТО від 2008 року, що Україна і Грузія стануть членами НАТО, коли відповідатимуть всім необхідним вимогам.

Маріупольський порт втратив третину вантажів через Керченський міст

14 березня, 19:00 • Політика

Маріупольський порт втратив 33% свого флоту і до 140 тисяч тонн експортної металопродукції у місяць через будівництво Керченського моста і подальше обмеження проходу суден за висотою.

4