Політика

У пошуках паритету: в Сенаті США закликали вислати 300 російських дипломатів

05 жовтня, 21:21 • Політика

Сенатори направили лист президенту Джо Байдену, закликавши його вжити негайних заходів для збільшення штату американського посольства в Москві, а якщо російський уряд не піде назустріч, вислати 300 російських дипломатів.

В Молдові силовики прийшли до генерального прокурора та його заступників

05 жовтня, 20:35 • Політика

У Молдові порушено кримінальну справу проти генерального прокурора Олександра Стояногло, а в Генпрокуратуру прийшли з обшуком співробітники Служби інформації і безпеки (СІБ).

Юлія Тимошенко: Законом №5600 влада б’є по найбідніших і позбавляє людей останнього

05 жовтня, 12:45 • Політика

Батьківщина виступає проти як спеціальної процедури розгляду, так і самого законопроєкту №5600. Бо цим документом влада б’є по найбідніших і збирає податки з тих, кому мусить допомагати.

Скандальні новини з Італії від старого знайомого - колишнього міністра внутрішніх справ Маттео Сальвіні

02 жовтня, 15:35 • Політика

Нещодавно помічник Маттео Сальвіні оголосив про вихід на пенсію. З «особистих міркувань» спочатку було сказано - поки роман про секс і наркотики не став публічним. Опоненти із задоволенням розкручують скандал.

Такий підхід до проекту"Північний потік - 2 допомагає Росії створити газову кризу, - Сенатор США засудив позицію адміністрації Байдена

30 вересня, 20:39 • Політика

Сенатор-республіканець Джим Ріш, високопоставлений член сенатського Комітету з міжнародних відносин, в четвер піддав критиці адміністрацію президента Джо Байдена після брифінгу щодо газопроводу "Північний потік - 2".

Генерал США Марк Міллі: «Талібан» як був терористами так і залишається терористичною загрозою

28 вересня, 21:35 • Політика

Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США генерал Марк Міллі попередив про збереження терористичної загрози для Америки з боку «Талібану».

5