Політика

Молдовська прем'єрка теж мріє побудувати демократичну і функціональну державу

11 липня, 11:03 • Політика

До України з робочим візитом завтра приїде нова прем'єр-міністерка Молдови Мая Санду. Про це повідомляє у середу пресслужба президента України Володимира Зеленського.

США пропонують коаліцію для охорони судноплавства від некерованого Ірану

11 липня, 08:32 • Політика

Голова Об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил США генерал Джозеф Данфорд оголосив про плани створення міжнародної військової коаліції для гарантування безпеки судноплавства у водах поблизу Ірану і Ємену.

У Литві старий прем'єр та новий президент мислять стратегічно

10 липня, 20:33 • Політика

Прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс, який після програшу на президентських виборах заявляв про намір піти у відставку, повідомив про намір залишитися на своїй посаді і сформувати новий Кабінет міністрів

Україна потребує вироблення нових критеріїв державної тарифної політики, - Кучеренко (ВІДЕО)

10 липня, 17:03 • Політика

Державної тарифної політики в Україні не існує, вона перетворилася на «метод стелі», коли з неї беруться ті чи інші цифри, і це «абсолютно немає нічого спільного з реальним життям».

Тарифи, пенсії, вугільна галузь та фермерство - це невідкладний план дій Тимошенко, - Цимбалюк (ВІДЕО)

10 липня, 15:02 • Політика

План дій «Треба діяти» передбачає відповіді на вкрай нагальні питання, які турбують людей у першу чергу, зокрема мова іде про врегулювання тарифного питання та проблему пенсійного забезпечення людей, і що цілком реально втілити у життя.

Івченко: Ми зробимо свої акценти по аграрній політиці в підтримку плану дій Ю. Тимошенко (ВІДЕО)

10 липня, 13:31 • Політика

Вперше ми покажемо те, що сьогодні Україна єдина країна в світі де 4,5 мільйона людей які виробляють аграрну продукцію не мають ні статусу товаровиробника, не мають гідної пенсії, ні можливості взяти кредити, державної підтримки.

Для відновлення миру на Донбасі «Батьківщина» має стратегічний покроковий документ, - Наливайченко (ВІДЕО)

10 липня, 13:02 • Політика

Те, що «Батьківщина» презентує стратегічний план дій напередодні дочасних виборів до парламенту свідчить про готовність команди Ю. Тимошенко діяти,

5