Політика

Уряд не може забезпечити навіть елементарних вимог для боротьби з коронавірусом, – Сергій Соболєв

27 квітня, 18:16 • Політика

Щоб оцінити ефективність роботи Уряду щодо протидії COVID-19, варто перевірити по пунктах виконання постанови про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби, яку в жовтні підтримали 308 народних депутатів.

Україна відповіла Кремлю: з Одеси висилають російського консула

27 квітня, 14:22 • Політика

Міністерство закордонних справ висловило рішучий протест у зв'язку з оголошенням 26 квітня МЗС Росії співробітника посольства України в Москві "persona non grata". У відповідь на це МЗС оголосило російського консула небажаною особою.

Юлія Тимошенко: Вимагаємо зняти з розгляду Верховної Ради усі «земельні» закони до проведення всеукраїнського референдуму

27 квітня, 11:34 • Політика

Парламент має зосередитися на розв’язанні питань, що найбільше непокоять українців, а не узаконювати розпродаж української землі, проти чого категорично виступають понад 70% громадян!

Комітет Сенату: Що пропонує проект закону "Про партнерство з Україною у сфері безпеки", який було підтримано у комітеті Сенату США

25 квітня, 07:01 • Політика

ЗМІ звернули увагу на те, що законопроект передбачає до 300 мільйонів доларів на військову допомогу Україні, включно із поставками смертоносного озброєння.

5