Політика

Порядок денний Ради: законопроекти Зеленського та легалізація медичного канабісу

13 липня, 09:47 • Політика

Народні депутати на пленарному засіданні у вівторок, 13 липня, розглянуть пропозиції Президента до трьох законів, а також проведуть позачергове засідання Верховної Ради.

Зустріч Зеленський - Меркель: Німеччина наполягає на "формулі Штанмаєра" та обіцяє вакцину і підтримку при запуску "Північного потоку-2"

12 липня, 20:38 • Політика

Президент України Володимир Зеленський та канцлер ФРН Ангела Меркель провели зустріч із представниками українських і німецьких ЗМІ.

Діяльність Уряду без затвердженої ВРУ Програми дій створює нестерпні умови для фермерства, – Кондратюк

12 липня, 15:21 • Політика

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк закликає вже найближчим часом розглянути в Парламенті оновлену Програму дій Кабінету Міністрів, яку Уряд схвалив 12 червня 2021 року.

Вибори в Болгарії: партія популярного телеведучого та співака на другому місці з мінімальним розривом - екзитполи

11 липня, 23:23 • Політика

Після дострокових виборів у Болгарії екзитполи фіксують мінімальний розрив між партією експрем'єра Бойка Борисова "ГЕРБ" і політсилою шоумена Славі Тріфонова ITN.

У Венеції "Велика двадцятка" підтримала глобальний податок

10 липня, 13:56 • Політика

За даними інформаційних агентств, міністри фінансів підтримали угоду 130 держав про проведення міжнародної податкової реформи, яка передбачає введення податку на доходи великих корпорацій в розмірі 15%.

Президент США допустив кібератаки у відповідь на дії хакерів з Росії

10 липня, 12:24 • Політика

Байден після дзвінка Путіну ствердно відповів на питання про можливість атак на пов'язані з хакерами сервери в РФ. Раніше глава Білого дому зажадав від Кремля припиняти кібератаки з Росії.

5