Політика

"США повернулися". Байден почав свій візит до Великобританії з жорсткого попередження Росії

10 червня, 14:11 • Політика

Президент США Джо Байден заявив, що Росію чекають серйозні наслідки, якщо вона буде продовжувати політику, яка завдає шкоди Сполученим Штатам та їхнім союзникам.

Вияв "сили" чи поступка Путіну: чим стане саміт Байдена - обговорюють експерти

10 червня, 07:39 • Політика

Оглядачі активно реагують на повідомлення американського каналу CNN, який перед початком європейського турне Байдена повідомив, що президент США буцімто націлений на демонстарцію сили.

Проєкт санкцій ЄС проти режиму в Білорусі: відключення від SWIFT, нафтопереробна промисловість,заборона трансляції чемпіонату Європи з футболу

10 червня, 07:01 • Політика

Представники основних фракцій Європарламенту запропонували проєкт резолюції щодо Білорусі, який буде розглянутий сьогодні, 10 червня.

Глава МЗС Німеччини підтвердив позицію Берліна щодо ненадання зброї Києву та хоче прискорити мінський процес

09 червня, 22:51 • Політика

Міністр пояснив це тим, що Німеччина є посередником у мирному врегулюванні на Донбасі в рамках "нормандського формату", і тому не може постачати зброю одній зі сторін конфлікту.

Тимошенко активна та має стратегічну мету, тому її рейтинг зростає, - політолог

09 червня, 21:49 • Політика

Опозиція починає ворушитись, але до перехоплення ініціативи у влади ще далеко,бо Зеленський в рукаві має ще багато козирів. Найкращі позиції з опозиційних парламентських партій продовжує займати Батьківщина.

Чехія: Сенат відклав розгляд питання про спроможність президента Земана виконувати свої обов'язки

09 червня, 14:06 • Політика

Спочатку цю проблему обговорить конституційна комісія і конституційно-правовий комітет. На думку сенаторських комітетів у закордонних справах, оборони і безпеки, Мілош Земан втратив здатність керувати країною.

6