Політика

«Батьківщина» вимагає від Верховної Ради негайного ухвалення двох законів

09 вересня, 11:20 • Політика

Заплановане на осінь підвищення тарифів удвічі є сучасним геноцидом, який влада свідомо чинить відносно української нації. Парламенту треба негайно ухвалити розроблені «Батьківщиною» закони, які зможуть виправити ситуацію.

Лише Тимошенко та «Батьківщина» реально дбають про людей та пропонують рецепти вирішення головних проблем, – експерт

08 вересня, 12:34 • Політика

Тимошенко єдина б’є на сполох, попереджаючи про загрози енергетичної кризи та пропонуючи реалістичні шляхи її розв’язання й пом’якшення наслідків для населення.

Новий тимчасовий уряд Афганістану: міністри "чорних списків"

08 вересня, 11:42 • Політика

Нового глави тимчасового уряду талібів на балансі - знищення найдавніших буддистських статуй, пам'ятників ЮНЕСКО, в 2001. Міністра внутрішніх справ талібів Сіраджуддіан Хаккані в США оголосили в розшук як небезпечного терориста ще 10 років тому.

За останній час Іран збільшив запаси високозбагаченого урану в чотири рази - Bloomberg

07 вересня, 23:20 • Політика

Іран за останній час у чотири рази збільшив запаси високозбагаченого урану, повідомляє у вівторок агентство Bloomberg з посиланням на квартальний звіт Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ).

Михайло Цимбалюк: Безпекова угода США та України – загальна

03 вересня, 09:45 • Політика

Підписання меморандумів під час зустрічей української делегації у США – це ще не реальне виділення грошей. Досить часто від підписання документів до реального їхнього втілення довга дорога.

6