Політика

«Треба діяти» - це чіткий плану відродження всіх галузей, і мій пріоритет - дипломатія, - М.Лубківський (ВІДЕО)

10 липня, 12:31 • Політика

Програма «Треба діяти» - це крок до реалізації і створення чіткого плану дій для відродження України, де дипломатичний напрямок має бути неабияким чином посилений.

Євросоюз призначив нового керівника делегації ЄС в Україні

10 липня, 08:32 • Політика

Високий представник ЄС Федеріка Могеріні оголосила у вівторок про призначення 43 нових голів делегацій ЄС у третіх країнах в рамках ротації 2019 року, які формально стануть до виконання обов'язків після погодження з країнами призначення.

Трансатлантичний дипломатичний скандал не вщухає

10 липня, 01:15 • Політика

Велика Британія не збирається достроково відкликати свого посла до США попри обурення президента Трампа негативними оцінками його адміністрації в конфіденційних дипломатичних листах, які оприлюднила британська газета.

Катастрофа МН17: Україна передає Нідерландам матеріали розслідування (ФОТО)

09 липня, 21:32 • Політика

Відповідно до угоди про співпрацю щодо розслідування збиття "Боїнга" рейсу МН17, підписаної два роки тому міністрами юстиції України та Нідерландів, почалася процедура передачі матеріалів до Нідерландів.

Охоронці Ердогана відмовилися здати зброю в аеропорту Сараєво - виникла бійка

09 липня, 17:31 • Політика

Під час початку візиту до Боснії та Герцеговини охоронці президента Туреччини влаштували сутичку в аеропорту Сараєво з прикордонниками, відмовившись слідувати встановленим правилам та здати зброю.

Конгрес отримав доступ до податкових декларацій Трампа

09 липня, 13:00 • Політика

Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо підписав поправки до закону, які дозволяють профільним комітетам Конгресу США отримати податкові декларації президента США Дональда Трампа, які він наполегливо намагається тримати в таємниці.

Перемога «Батьківщини» в суді відкриває шлях до швидкого зниження тарифів для людей (ВІДЕО)

09 липня, 12:31 • Політика

Новий президент має врахувати рішення Шостого апеляційного суду про визнання постанов уряду Порошенка-Гройсмана щодо підвищення цін на газ незаконними і накласти на них вето. Це дозволить нарешті знизити тарифи для населення.

6