Політика

Трамп вперше з початку пандемії провів велику передвиборчу зустріч з прихильниками

21 червня, 11:18 • Політика

Критики Трампа, в тому числі його ймовірний суперник на виборах Джо Байден, заявили, що він ризикує здоров'ям людей, влаштовуючи масову зустріч з виборцями під час пандемії.

Багато запрошених та мало бажаючих: кого ще не побачать на параді у Москві

21 червня, 08:19 • Політика

Президенти Туркменистану, Азербайджану і прем'єр-міністр Вірменії відмовилися від приїзду на парад до Москви. У двох випадках із трьох це пояснили коронавірусом, у третьому - карантинними заходами через нього.

США і Росія відновлюють переговори про контроль над озброєннями, у Ватикані закликали молитися

20 червня, 15:05 • Політика

Зустріч відбудеться 22 червня 2020 р. у Відні (Австрія) для обговорення питань контролю над ядерним озброєнням та Договору між двома країнами про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь

На колишню полонену "ДНР", яка свідчить про злочини окупантів, здійснили напад

20 червня, 14:04 • Політика

Колишня полонена "ДНР" Валентина Бучок, яка свідчить про злочини окупантів, а також веде кілька судових процесів проти корпорації ДіТЕК, сьогодні зранку підірвалася на розтяжці у себе в подвір'ї на Донеччині.

Житомирські правоохоронці знову повідомляють про бурштинокопачів: біля села в Коростенському районі вилучили старательське знаряддя

20 червня, 12:42 • Політика

У Коростенському районі припинено незаконний видобуток бурштину та вилучено мотопомпу і пожежні рукави довжиною 3 км.

У Держсекретаря США своя правдя, і сила, і воля

19 червня, 12:07 • Політика

Держсекретар США Майк Помпео назвав колишнього радника Трампа Джона Болтона "зрадником, який завдав шкоди Америці", після поширення ЗМІ уривків з його мемуарів із гострою критикою американського президента.

Пентагон: Північна Корея залишається серйозною загрозою для регіону

19 червня, 11:05 • Політика

Північна Корея як і раніше представляє серйозну загрозу для регіону, заявив у четвер високопоставлений представник Пентагону після того, як Пхеньян підірвав міжкорейський офіс зв'язку на кордоні.

6