Політика

Іван Крулько: «Батьківщина» готова допомагати новому президенту в реалізації змін у країні

17 травня, 14:59 • Політика

«Батьківщина» готова допомогти Володимиру Зеленському після інавгурації реалізовувати ініціативи, на які чекає народ і які посилюватимуть Україну та її незалежність.

Декому в Європі економічно вигідно повернення країни-агресора в ПАРЄ

17 травня, 14:34 • Політика

Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас вважає, що Росія має залишитися членом Ради Європи. Сьогодні в Гельсінкі відбудеться зустріч Комітету міністрів закордонних справ країн-членів організації.

Італійські праві прогнозують кінець Європи

17 травня, 14:02 • Політика

Віце-прем'єр-міністр Італії Луїджі Ді Майо заявив, що він не стурбований можливими санкціями ЄС за порушення Римом фінансових правил блоку, оскільки він впевнений, що після європейських виборів 26 травня європейське керівництво зміниться.

США ввели нові санкції проти Росії

17 травня, 10:31 • Політика

Міністерство фінансів США ввело санкції проти РФ, зокрема щодо спецзагону "Терек" Росгвардії (його база знаходиться в Чечні) і колишнього заступника командира батальйону "Північ" Руслана Геремєєва в рамках "закону Магнітського".

Японія дає Україні $2,82 мільйона на гуманітарні потреби та відновлення Донбасу

17 травня, 09:32 • Політика

Уряд Японії надасть 2,82 млн дол. США Україні для задоволення гуманітарних потреб, підтримки вразливих верств населення, відновлення східних областей України та закупівлі медичного обладнання для госпіталю Міністерства оборони.

Європол провів безпрецедентну спецоперацію з Грузією, Молдовою, Україною і США

17 травня, 09:00 • Політика

В результаті безпрецедентної міжнародної спецоперації була зруйнована глобальна організована мережа кіберзлочинності. Злочинна мережа використовувала шкідливе ПО GozNym, намагаючись вкрасти близько 100 мільйонів доларів у більш як 41 000 жертв.

Меркель виключила свою участь в європейській політиці після 2021 року

17 травня, 08:02 • Політика

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила в четвер, що не претендуватиме на високий пост в Європейському Союзі після того, як її четвертий і останній термін на посаді закінчиться 2021 року.

Невдячна це справа - тягнути країну-агресора в Раду Європи

16 травня, 23:02 • Політика

Деякі впливові країни у Комітеті міністрів Ради Європи (КМРЄ) мають сильні позиції, щоб забезпечити повернення російської делегації на сесію ПАРЄ у червні з метою участі у виборах нового генсека.

6