Політика

Трамп указал китайській компанії Huawei на її місце

16 травня, 15:03 • Політика

Президент США Дональд Трамп підписав указ, яким заборонив американським компаніям використовувати телекомунікаційне устаткування від постачальників, яких адміністрація розглядає як загрозу національній безпеці.

Іван Крулько: Швидке проведення інавгурації президента допоможе об’єднати країну (ВІДЕО)

16 травня, 13:04 • Політика

«Батьківщина» підтримала проект постанови про проведення урочистого засідання Верховної Ради України, присвяченого складанню присяги Українському народові новообраним Президентом України Володимиром Зеленським, 20 травня о 10:00.

«Штрафи за нерозмитнення евроблях слід відстрочити», - Острікова (ВІДЕО)

16 травня, 12:32 • Політика

Верховна Рада України зобов'язана розглянути законопроект, яким пропонується відстрочити на 90 днів введення штрафів за нерозмитнення автомобілів на євро номерах, оскільки власники таких авто не мали достатньо часу для здійснення відповідної процедури.

ВРУ має звільнити Генпрокурора Луценка через його незадовільну роботу, - нардеп (ВІДЕО)

16 травня, 12:00 • Політика

Верховна Рада України має підтримати проект постанови про висловлення недовіри Генеральному прокурору Юрію Луценку через його незадовільну роботу на займаній посаді.

Президент Молдови хоче розпустити парламент і призначити дострокові вибори

16 травня, 10:02 • Політика

Президент Молдови Ігор Додон готовий підписати в середині червня указ про розпуск парламенту і про проведення дострокових парламентських виборів, якщо до того часу не буде створено парламентську коаліцію.

7