Політика

Лідери ЄС та Східного партнерства дійшли спільного рішення

18 червня, 23:14 • Політика

Йдеться про економічні зрушення; ефективне управління і верховенство права; про партнерство, яке об'єднує в рамках розвитку цифрових технологій; про розвиток "зеленої" енергетики та досягнення результатів заради користі людей.

Коронавірус на Львівщині: помер начальник Львівського військового госпіталю

18 червня, 23:07 • Політика

Від ускладнень, спричинених коронавірусом, сьогодні помер керівник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Іван Гайда. Про це написав на fb-сторінці мерп Львова Андрій Садовий.

До Великої Британії приїхав Макрон з винятком

18 червня, 15:00 • Політика

Президент Франції Еммануель Макрон вирушив з офіційним візитом до Лондона з нагоди 80-ї річниці першого звернення Шарля де Голля з Британії до окупованої Франції, що вважається початком французького Руху опору нацистській окупації.

Союзницю України – Канаду, не обрали новим непостійним членом Ради Безпеки

18 червня, 14:19 • Політика

Обрано нових непостійних членів Ради Безпеки ООН. На жаль, вірна союзниця України Канада, за яку агітувало багато українських політиків, змогла забезпечити собі лише 108 голосів.

Юлія Тимошенко: Персональна відповідальність за безлад в країні й провали в державній політиці – на президенті Зеленському

18 червня, 13:00 • Політика

Володимир Зеленський списує свої провали в економіці на черговий уряд. Хоча всім очевидно – персональну відповідальність за все, що відбувається в країні, несе президент, який має абсолютну владу.

Трамп не хотів бути жорстким до Путіна та виступав проти санкцій щодо РФ - Болтон

18 червня, 12:22 • Політика

Колишній радник президента Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон у своїх мемуарах стверджує, що Трамп в приватному порядку скаржився на санкції та інші каральні заходи проти Росії, хоча публічно їх підтримував.

Юлія Тимошенко: Україні потрібна професійна стратегія дій, а не чергова імітація від влади

18 червня, 11:55 • Політика

Вчергове презентована в парламенті Програма дій уряду – це ритуальні танці, які влада спробувала виконати на політичній сцені. Вийшло погано – незграбно і фальшиво.

7