Політика

Кремлівьске ТАСС збрехало? МЗС Чехії спростувало інформацію про виклик чеського посла в МЗС РФ

01 липня, 21:14 • Політика

Прес-секретар Міністерства закордонних справ Чеської Республіки Єва Давидова спростувала повідомлення ТАСС про виклик чеського посла в російське МЗС.

Абсурд і профанація, – Юлія Тимошенко про президентський закон про олігархів

01 липня, 19:05 • Політика

Цей закон – це фактично легалізація олігархії, він лише імітує боротьбу з ними. Це принизливе шоу було влаштовано для того, щоб відвернути увагу українців від дійсно серйозних змін, які відбуваються в країні.

Юлія Тимошенко: Влада нищить середній клас новими поборами

01 липня, 14:20 • Політика

Монобільшість не підтримала подані народними депутатами від фракції «Батьківщина» проєкти постанов про скасування рішення Верховної Ради про ухвалення проєкту закону №5153 про так звану «податкову амністію» та №5156.

"Батьківщина" підтримала відновлення проведення електронних закупівель під час карантину

01 липня, 13:42 • Політика

Верховна рада під час засідання 1 липня проголосувала за основу і в цілому за законопроєкт №3715 про внесення змін до закону України "Про публічні закупівлі" щодо виключення можливості здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель.

У Великобританії шириться боротьба за якісні маски

01 липня, 08:53 • Політика

Зараз, на основі досліджень кембриджських учених, група лікарів і консультантів підписала відкритий лист новому міністру охорони здоров'я країни, в якому переконливо просить його переглянути діючу стратегію.

7