Політика

Глава європейської дипломатії обурена поведінкою Туреччини

09 липня, 10:03 • Політика

Глава дипломатії ЄС Федеріка Могеріні висловила в понеділок від імені Євросоюзу серйозну стурбованість оголошеним наміром Туреччини провести нову бурову операцію на північний схід від Кіпру.

ПА ОБСЄ визнала Nord Stream-2 та "Турецький потік" важелями тиску Росії, - Коболєв

08 липня, 21:03 • Політика

Відсьогодні офіційна позиція Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі визнає російські проекти Nord Stream-2 та "Турецький потік" важелями політичного та економічного тиску Росії на інші держави.

Велика Британія: прем'єр ще не обраний, а шляхи йому завадити вже шукають

08 липня, 20:31 • Політика

Британські депутати правлячої Консервативної партії та опозиційної Лейбористської партії шукають шляхи, як завадити наступному прем'єр-міністру вивести країну з ЄС без угоди проти волі парламенту.

"Посол недобре послужив Великій Британії” -Трамп про дипломатичні депеші у Mail on Sunday

08 липня, 19:32 • Політика

Президент Дональд Трамп розкритикував посла Великої Британії у Вашингтоні після того, як британська газета опублікувала дипломатичні звіти з негативними оцінками Трампа особисто та його адміністрації у Білому домі.

Мир за будь-яку ціну не підтримують виборці жодної з партій - соцопитування (ВІДЕО)

08 липня, 17:29 • Політика

49% українців вважають, що заради миру варто погоджуватися на компроміси, але не на будь-які. Зокрема для усіх регіонів є неприйнятними вибори на умовах бойовиків, повна їх амністія і формування силових органів з місцевих представників.

Стабільність: до ВРУ потрапляють п’ять партій, – дослідження (ФОТО, ВІДЕО)

08 липня, 15:28 • Політика

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися би на початку липня, то до парламенту пройшли б п'ять партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа - За життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос».

Юлія Тимошенко: Цей телеміст стара влада готувала впродовж 5 років (ВІДЕО)

08 липня, 13:34 • Політика

Так званий телеміст із трансляцією російських каналів на Україну - є свідченням того, що на нашу державу готують сильну інформаційну атаку. Відвернути її можливо, головне - діяти негайно.

7