Політика

Джонсон готує Британію до Брекзиту будь-якою ціною і, можливо, до дострокових виборів

29 серпня, 22:04 • Політика

Два місяці залишається до вже принаймні тричі відкладеної дати виходу Великої Британії з Європейського Союзу, і цей короткий термін означає зростання загрози, що Лондон і Брюссель не встигнуть досягти нової угоди про умови Брекзиту.

Гройсман склав повноваження і виголосив промову на першому засідання нової Ради

29 серпня, 17:55 • Політика

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступив з промовою на першому засідання новообраної Верховної Ради 29 серпня. Під час промови Гройсман оголосив про складання своїх повноважень.

Адміністрація Трампа планує призупинити для перегляду програму військової допомоги Україні

29 серпня, 11:00 • Політика

Президент США Дональд Трамп попросив свою команду з національної безпеки переглянути програму фінансування, відому як Ініціатива сприяння безпеки в Україні.

Парламентський комітет свободи слова сильно схуд

29 серпня, 09:35 • Політика

Партії «Батьківщина» та «Європейська солідарність» відкликали своїх представників з парламентського комітету з питань свободи слова. Про це було оголошено 28 серпня на засіданні підготовчої депутатської групи.

Королева Великої Британії сказала своє слово: парламент призупиняє роботу

28 серпня, 17:47 • Політика

Королева Великої Британії Єлизавета ІІ схвалила прохання прем'єра Бориса Джонсона тимчасово припинити роботу парламенту, аби він не зміг заблокувати вихід Британії з Євросоюзу без угоди.

Борис Джонсон використає королеву для примусу до Brexit

28 серпня, 14:14 • Політика

Британський прем'єр-міністр Борис Джонсон призупинить роботу парламенту у середині жовтня, щоб не дати депутатам ухвалити будь-які закони, які могли б перешкодити йому вивести країну з ЄС без угоди 31 жовтня.

8