Політика

В. Івченко: Напередодні виборів влада виступає головним переслідувачем опозиції (ВІДЕО)

15 січня, 16:01 • Політика

«Батьківщина» вимагає від влади припинити політичні переслідування, а також закликає правоохоронні органи докласти зусиль, щоб підтримувати порядок та демократію напередодні виборів.

Порошенко зобов’язаний відзвітувати про перебіг і результати воєнного стану, – Андрій Кожем’якін (ВІДЕО)

15 січня, 15:29 • Політика

«Батьківщина» закликає владу публічно оприлюднити звіт про те, що вдалося зробити під час воєнного стану, який діяв наприкінці минулого року в окремих областях України і завершився 26 грудня.

Скасування нічних тарифів на електрику – це шахрайство з боку держави, - нардеп (ВІДЕО)

15 січня, 15:01 • Політика

Українська влада напередодні Нового року зробила «подарунок» для українських підприємців і бюджетних установ рішенням щодо скасування нічних тарифів на електропостачання.

«Батьківщина» вимагає притягнути до відповідальності винних у нападі на Вадима Мірзояна (ВІДЕО)

15 січня, 14:30 • Політика

Фракція «Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів у найкоротші терміни встановити та притягнути до відповідальності виконавців і замовників нападу на голову Інгулецької районної парторганізації ВО «Батьківщина» у Кривому Розі Вадима Мірзояна.

Економіка від Пророка: Тимошенко впевнена в перемозі над Порошенко і не буде ні про що домовлятися з олігархами

15 січня, 12:00 • Політика

Ні, не можна сказати, що я повністю помилився, коли висловив напередодні припущення, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко буде «мочити» президента Петра Порошенка в прямому ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

8