Політика

Лідери республіканців підтримують оскарження Трампом перемоги Байдена

11 листопада, 07:38 • Політика

У вівторок відповідаючи на питання, чи буде він співпрацювати з перехідною командою обраного президента Байдена, держсекретар Майк Помпео сказав журналістам: "Відбудеться плавний перехід до другої адміністрації Трампа".

В Україні закрили справу за заявою Шокіна відносно Байдена - ЗМІ

10 листопада, 17:54 • Політика

Свого часу суддя Печерського суду Києва Сергій Вовк зобов'язав відкрити справу через "неправомірне втручання" колишнього віцепрезидента США Джозефа Байдена в діяльність ексгенпрокурора Віктора Шокіна.

Трамп взявся тасувати "колоду" чиновників так, ніби розпочинає другий термін

09 листопада, 21:15 • Політика

Нагадаємо, минулого тижня ЗМІ стверджували, що Трамп готується звільнити не тільки міністра оборони, але і директора ЦРУ, а також кількох членів кабінету міністрів і високопоставлених помічників, в тому числі директора ФБР.

Глава МВС Естонії, для якого українці були "небажані" в його країні, йде у відставку на тлі скандалу після виборів у США

09 листопада, 16:40 • Політика

Глава МВС Естонії йде у відставку через підтримку Трампа. В жовтні міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме, заявив, що не схвалює масової трудової міграції з України в Естонію.

Попри спротив Трампа, перехідна команда Байдена приступає до роботи

09 листопада, 11:26 • Політика

Джо Байден у неділю перейшов до підготовки до отримання контролю над федеральним урядом, яке відбудеться після інавгурації 20 січня, і скасування деяких ключових елементів політики Трампа.

Президент, що добре знає Україну: Байден був у Києві 6 разів

09 листопада, 00:32 • Політика

Річард Ніксон і Джордж Буш-старший були двома президентами США, які відвідували ще радянський Київ. За часів незалежності Білл Клінтон побував в Україні тричі, а Джордж Буш-молодший відвідав Київ один раз.

8