Політика

Береженого Бог береже, - вирішили в Держдепі і евакуювали персонал амбасади в Іраку

15 травня, 23:31 • Політика

Державний Департамент проводить часткову евакуацію дипломатів американського посольства та консульства в Іраку. Про це повідомляється на офіційній сторінці установи.

"Негайна відповідь" навчить війська НАТО підтримувати стабільність і безпеку в Європі

15 травня, 15:33 • Політика

Європейське командування збройних сил США (USEUCOM) розпочинає серію військових навчань у Східній Європі та на Балканах, спрямованих на стримування російської агресії і підтримки стабільної і безпечної Європи

Сергій Власенко: Обрання голови КСУ унеможливлює сумніви у легітимності інавгурації Зеленського (ВІДЕО)

15 травня, 14:30 • Політика

Сергій Власенко позитивно оцінив оперативне обрання голови Конституційного Суду. Водночас правник звернув увагу на те, що суддя брала учать у сумнівному та незаконному рішенні КСУ.

Вадим Івченко: Ми маємо негайно проголосувати за дату інавгурації, щоб розпочати зміни в країні (ВІДЕО)

15 травня, 12:32 • Політика

«Батьківщина» закликає ВР проголосувати за дату інавгурації, яку пропонує новий президент. Це потрібно для того, щоб отримати новий порядок денний і якнайшвидше розпочати зміни, яких вимагали 75% українців, обравши президентом Володимира Зеленського.

Не єдиним іспанським фрегатом сильний флот США

15 травня, 08:03 • Політика

Іспанія у вівторок оголосила про тимчасове виведення свого фрегату з бойової групи в Перській затоці під керівництвом США, що є можливим ознакою дипломатичних розбіжностей між Європою і Вашингтоном з приводу Ірану.

8