Політика

Глава Луганської ОДА запропонував почати торгівлю з ОРДЛО

07 вересня, 07:41 • Політика

Голова Луганської обласної державної адміністрації Сергій Гайдай висловився за припинення економічної блокади окупованих територій Донбасу. Він вважає, що економічні зв'язки з ОРДЛО допомогли б поповнити український бюджет.

Лондон назвав поведінку Кремля "чистої води гангстеризмом"

06 вересня, 18:40 • Політика

Лондон назвав правдоподібною версію причетності Кремля до отруєння Навального. Домінік Рааб додав при цьому, що у РФ є міжнародне зобов'язання ніколи не застосовувати подібні речовини, а використання хімічної зброї він назвав "чистої води гангстеризмом".

Колишнього канцлера Гельмута Шредера закликать покинути бізнес-місце у Путіна

06 вересня, 15:25 • Політика

«Якщо Шредер все ще має політичну порядність та сприйняття цінностей, то подальша співпраця з компаніями та установами, які залежать від такого уряду, для нього неможлива» .

Маас вперше згадав "Північний потік-2" у контексті отруєння Навального

06 вересня, 10:11 • Політика

Глава МЗС ФРН Гайко Маас сподівається, що Росія своєю відмовою у розслідуванні отруєння російського опозиціонера Олексія Навального "не змусить Німеччину змінити свою позицію щодо "Північного потоку-2".

Командувач ОС відвідав позиції, які збираються атакувати бойовики

06 вересня, 07:00 • Політика

Бойовики заявляють, що українські війська розмістили там "незаконні укріплення". Відтак у Шуми прибули командувач Об'єднаних сил Володимир Кравченко разом з керівником української сторони СЦКК.

Україна скликає позачергове засідання ТКГ через наказ Пушиліна знищити позиції ЗСУ

05 вересня, 21:25 • Політика

Україна ініціювала скликання позачергового засідання Тристоронньої контактної групи через наказ ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна про знищення позицій ЗСУ поблизу окупованої Горлівки.

8