Політика

Сенат США проведе слухання по "Північному потоку-2" за закритими дверима

23 вересня, 23:05 • Політика

Як повідомляє інформаційна агенція Reuters, Сенатський комітет із закордонних відносин призначив на 29-те вересня слухання за закритими дверима щодо російського газопроводу "Північний потік-2".

«Батьківщина» вимагає створити парламентську ТСК щодо зловживань у НАК «Нафтогаз», - Михайло Цимбалюк

23 вересня, 21:42 • Політика

Напередодні головний виконавчий директор «Нафтогазу» Отто Ватерландер повідомив, що видобуток українського газу коштує приблизно одну гривню за кубічний метр, а населенню його продають майже у вісім разів дорожче.

Іван Крулько: Змінами до бюджету на 2021 рік має бути вирішене питання субсидій і покрита різниця у тарифах

23 вересня, 17:25 • Політика

«Батьківщина» вимагає передбачити змінами до бюджету на 2021 рік 24,9 мільярда гривень на субсидії та 10 мільярдів – на покриття різниці у тарифах.

Кримська платформа має оперативно реагувати на міжнародні події стосовно України, - Григорій Немиря

22 вересня, 16:10 • Політика

У середу, 22 вересня, заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря наголосив, що новостворена Кримська платформа повинна оперативно реагувати на міжнародні події, які стосуються України.

Економічне зростання та високий рівень життя допоможуть повернути Крим і Донбас, - Сергій Євтушок

22 вересня, 11:19 • Політика

Стрімкий економічний розвиток, покращення рівня життя українців дозволять швидше повернути тимчасово окупований Крим та окремі території Донецької та Луганської областей.

У США схвалили поправки до оборонного бюджету: включено санкції проти Північного потоку-2 та РФ

22 вересня, 10:55 • Політика

Законопроект також передбачає надання 300 млн доларів безпекової допомоги Україні, а також пропонує збільшити присутність американських військ на східному фланзі НАТО - у Польщі, Румунії та Балтійських країнах.

8