Політика

Вадим Івченко: Законопроєкт щодо пестицидів та хімікатів потрібно було відправити на друге читання

30 червня, 15:46 • Політика

Обов’язковою умовою завезення та застосування в Україні незареєстрованих пестицидів та агрохімікатів має бути документальне підтвердження їх державної реєстрації в країні виробника. Але законопроєкт №2289 її скасовує.

Сергій Соболєв: «Батьківщина» наполягає на терміновому внесенні змін в закон про референдум

30 червня, 11:14 • Політика

Потрібно виправити в законі про референдум той недолік, коли будь-яка фейкова ініціативна група може заблокували можливість проведення референдуму з будь-якого питання.

США: республіканці продовжують критикувати Байдена за "подарунок Путіну", президент пообіцяв відповісти Кремлю за "шкоду" США

29 червня, 21:25 • Політика

Деякі оглядачі й представники Республіканської партії критикують адміністрацію Байдена за м'який підхід до Росії, зокрема, у питанні протидії газопроводу "Північний потік-2".

Олена Кондратюк: Україна не готова до запуску так званого «ринку землі»

29 червня, 13:26 • Політика

Замість обіцяного монобільшістю і прем’єр-міністром економічного зростання та справедливості, з 1 липня, коли відбудеться так званий «запуск ринку вільного продажу землю», люди отримають великі проблеми.

Сергій Власенко: Влада щоденно порушує Конституцію та гарантовані нею права громадян України

29 червня, 11:53 • Політика

Чинна влада сповідує подвійні стандарти, прославляючи Конституцію і водночас порушуючи її кожен день ухваленими рішеннями. Тому на загал говорять одне, а в законодавстві - передбачають абсолютно протилежне.

Сергій Власенко: «Батьківщина» відстоюватиме українську Конституцію та права громадян

29 червня, 10:37 • Політика

Те, що сьогодні відбувається в законодавчому полі, попри всі урочисті реляції, не відповідає українській Конституції й тому, що закладали її засновники в кожну букву.

29 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

29 червня, 00:10 • Політика

У 29 день літа перемогою українського війська на чолі з Іваном Виговським у союзі з військом кримського хана та військом польським завершилася Конотопська битва - одна з наймасштабніших битв російсько-української війни 1658-1659 років.

Меркель - Путін: канцлерка все ще наполягає на своєму

28 червня, 19:15 • Політика

Переговори Європейського Союзу з Росією були б корисними з низки питань, і не в останню чергу через можливість прямо сказати президенту Росії Владіміру Путіну, що кібератаки не є підставою для продуктивних відносин.

8