Політика

США не побояться заходів, здатних сильно вдарити по економіці РФ

16 квітня, 23:35 • Політика

Якщо Росія змінить свою агресивну активність стосовно США та України, то влітку може відбутися зустріч Президента Джо Байдена з лідером РФ Володимиром Путіним. В іншому випадку санкції будуть ще більш посилені.

Юлія Тимошенко: Захищаючи землю, піклуємося про людей в умовах епідемії

16 квітня, 21:12 • Політика

Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулась до Центральної виборчої комісії з проханням дозволити провести збори ініціативної групи всеукраїнського референдуму в форматі Zoom-конференції.

Юлія Тимошенко: Правляча коаліція хоче позбавити селян права обирати свою владу

15 квітня, 20:25 • Політика

Владна команда вкотре демонструє подвійні стандарти, і замість ухвалення рішень про підтримку сфери охорони здоров’я та посилення національної безпеки, виносить на розгляд закони, якими звужує права українців і протягує свої «забаганки».

Санкції США про компаній техпідтримки російських спецслужб

15 квітня, 19:55 • Політика

15 квітня президент США Джо Байден підписав директиву Мінфіну, якою зокрема під санкціями опинились 6 технологічних компаній, що працювали на російські спецслужби, відповідальні за одні з найбільших кібератак сучасності.

Країна-агресор оголосила про своє монопольне право закривати для суден Чорне море Україна протестує

15 квітня, 19:15 • Політика

Росія оголосила про закриття з наступного тижня до жовтня 2021 року частини акваторій Чорного моря в напрямку Керченської протоки для військових кораблів та державних суден інших країн під приводом військових навчань.

8