Політика

Сергій Власенко: Президенту Зеленському потрібні слухняні правоохоронці, але він боїться брати відповідальність за них на себе

06 березня, 09:18 • Політика

Партія «Батьківщина» не голосувала за звільнення генерального прокурора, адже голосування було лише спектаклем, влаштованим президентом.

Почую кожного: новопризначений Шмигаль готовий нести воду до Криму

06 березня, 07:02 • Політика

Новий прем'єр-міністр України Денис Шмигаль виступив за відновлення подачі води в окупований РФ Крим. Очільник уряду наголосив, що питання миру на окупованих територіях залишається пріортетом для уряду і для президента України Зеленського.

Секретар РНБОУ Данілов розкрив страшну таємницю: коронавірус "витік" з таємної китайської лабораторії в Ухані

05 березня, 17:55 • Політика

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявляє, що поширення коронавірусної інфекції нового типу (Covid-19) сталося внаслідок витоку з лабораторії в Ухані.

Новий курс Зеленського: як старі обличчя перемогли "зелений" уряд

05 березня, 12:49 • Політика

Ще під час тріумфальної президентської кампанії Володимир Зеленський сповна скористався розчаруванням українців у чинній політичній еліті й політиці в цілому, яке зафіксували соціологи.

Сергій Соболєв: Новому уряду потрібно рухатися новим курсом. Якщо він справді прагне розвитку країни (ВІДЕО)

05 березня, 12:10 • Політика

Неприпустимо продовжувати урядові експерименти, які ведуть до хаосу в державі. Україні потрібна абсолютно нова стратегія розвитку, яка зміцнить економіку, промисловість та зможе протистояти всім викликам, що сьогодні постали перед країною.

В Раді сьогодні серія автоматичних відставок

04 березня, 19:05 • Політика

Хоча минуло менше року від початку роботи українського уряду на чолі з прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком, Верховна Рада, за рекомендацією президента Володимира Зеленського, вже відправила прем'єра у відставку.

Уряд Гончурака вже у минулому - хто та що далі?

04 березня, 17:57 • Політика

Більшість народних депутатів Верховної Ради проголосували за відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука та його уряду. Раніше діяльність Кабміну під керівництвом Гончарука розкритикував Зеленський.

8