Політика

Зелене болото "Слуг народу": квазіпартія з депутатів-гумористів та тіні Коломойського

17 червня, 23:14 • Політика

"Слуга народу" майже рік як при владі, а партійні структури досі не сформовані. Кадрова політика має мало спільного з обіцяним оновленням, фінансування партії залишається непрозорим.

Єрмак заявив що у Зеленського написали новий закон про особливий статус ОРДЛО - зі "Штайнмаєром". Учасник ТКГ спростовує інформацію

17 червня, 21:15 • Політика

Глава Офісу президента Андрій Єрмак говорить, що новий законопроєкт вже обговорюють представники Луганська і Донецька. Учасник ТКГ Гармаш щодо особливого статусу ОРДЛО: йдеться не про новий законопроєкт, а про зміни до чинного закону.

Пішла у відставку чиновниця Пентагону, яка сумнівалася в законності заморозки допомоги Україні

17 червня, 13:02 • Політика

Міністр оборони США не назвав причину відставки Елейн Маккаскер, яка виконувала обов'язки головного фінінспектора Пентагону. Маккаскер ставила під сумнів рішення адміністрації Трампа заморозити військову допомогу Україні.

"Миша, все переписываем, у тебя скучное лицо, тебе никто денег не даст", - скоро на виборах міського голови Києва (ВІДЕО)

17 червня, 00:20 • Політика

Колишній міський голова Харкова та екснародний депутат від «Опозиційного блоку» Михайло Добкін заявив, що буде балотуватися на пост міського голови Києва.

Канада підтвердила що Іран незабаром передасть Франції самописці збитого літака МАУ

16 червня, 21:28 • Політика

Раніше Іран мав передати "чорні скриньки" Україні, згодом заявив, що вони не містять важливої інформації, після чого затримку з передачею пояснював пандемією коронавірусу.

ВООЗ попереджає про «відновлення» найбільшої небезпеки COVID-19

16 червня, 09:01 • Політика

Глава ВООЗ попередив, що країни світу «мають бути в курсі можливості відновлення» найбільшої небезпеки коронавірусної інфекції коли Європа продовжує відкривати кордони між державами, а Китай зазнав нового спалаху хвороби.

Фіґлярське ковтання язика: чи побачить влада початок свого кінця

16 червня, 00:20 • Політика

«Проковтнути язика» в переносному сенсі означає «замовкнути». Перелякатися чогось і заткнутися там, де варто було би говорити. Або «з’їсти щось дуже смачне». Проте теперішня влада ризикує «проковтнути язика» (точніше – «языка») – в сенсі «подавитися».

8