Шахівниця Странника

Шахівниця Странника. Люстрація без демагогії (ВІДЕО)

07 квітня 2014, 18:58 • Шахівниця Странника

Сьогодні на каналі intv.ua наша чергова програма "Шахівниця Странника". Тема програми: Люстрація без демагогії. Нашим експертом буде Леонід Антоненко, член Асоціації правників України, адвокат, LLM. Співавтор Закону України "Про доступ до судових рішень".

Шахівниця Странника: зміни податків очима підприємця (ВІДЕО)

26 березня 2014, 18:47 • Шахівниця Странника

У зв‘язку із запланованим на четвер розглядом урядових пропозицій щодо змін у Податковому кодексі виникла потреба обговорити ці зміни з тими, кого вони безпосередньо будуть стосуватися – з платниками податків, підприємцями. Гостем програми став Василь Зас

«Шахівниця Странника». «Нешляхетне Межигір‘я» (ВІДЕО)

24 березня 2014, 17:51 • Шахівниця Странника

 Гість програми – експерт, історик, архівіст, мистецтвознавець Віктор Остапець-Стрельбицький з "Українського Шляхетського Товариства". Розмова піде про «Нешляхетне Межигір'я і не тільки. 

Шахівниця Странника. "Про взятки в тендерной палатке" (ВІДЕО)

19 березня 2014, 18:46 • Шахівниця Странника

 В гості до автора "Шахівниці" завітав експерт Transparency International Андрій Марусов і розповів деякі подробиці про Закон про держзакупівлі, по якому лише за 1 рік на хабарі було витрачено $1 млрд. 

«Шахівниця Странника». Розмова про "Беркут" (ВІДЕО)

17 лютого 2014, 18:45 • Шахівниця Странника

    Сьогодні о 18:00 на INTV відбудеться онлайн-трансляція програми «Шахівниця Странника». За шахівницею автор програми зустрінеться з екс-командиром київського полку "Беркут" Геннадієм Абрамчуком.

2