Щоденник Української Кліо

23 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Згідно із розрахунками теологів,саме у 23-й день жовтня почався божий акт Творіння світу.Світ вийшов не надто справедливим,тому тисячі років по тому у цей день в Гамбурзі повстали проти експлуатації робітники, а угорці повстали проти московської окупації.

22 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять другий день жовтня народилася краса Франції Катрін Деньов, презентований копіювальний апарат Xerox, а В.Мосол подав у відставку, на виконання вимог політичного голодування українських студентів.

20 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 20-й день жовтня в США розпочалися слухання з приводу проникнення комуністів у американську кіноіндустрію. Репресії зачепили зіркових акторів та режисерів, але у сухому залишку: ініціатори розслідувань були праві - комунізм варто вчасно викорінювати.

19 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

19 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

83 роки тому Ліга Націй застосувала економічні санкції проти Італії за її інтервенцію в Ефіопію. Але заборона продажу Італії нафти і заборона проходження італійських суден через Суецький канал - запроваджені не були і Італія окупувала всю Ефіопію.

18 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У принизливий 18-й день жовтня Верховна Рада України скасувала заборону Компартії. Для того, щоб повторно заборонити діяльність комуністичної партії в Україні знадобилося ще понад 20 років - нову заборону було запроваджено лише у 2015 році.

17 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

17 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

360 років тому, в день ганьби Юрій Хмельницький підписав "Переяславські статті", які закріплювали окупацію московитами Лівобережжя, церква підпорядковувалась московському попу, а родину Івана Виговського віддавали на катування в Москву у помсту за Конотоп

16 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У шістнадцятий жовтневий день сталася непересічна подія: у Лондоні був заарештований Аугусто Піночет. Дай Боже аби всі солдафони, вбивці, кати, що вважають себе вершителями доль людей, повторяли шлях чилійського екс-диктатора.

15 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Наступного дня після Покрови Пресвятої Богородиці, з відома головного московського комуніста та за наказом голови КДБ, у Мюнхені був вбитий лідер ОУН Степан Андрійович Бандера. Протягом 59 років після смерті він залишається найстрашнішим жахом Кремля.

14 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

14 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

77 років тому, на Свято Покрови Богородиці була утворена Українська Повстанська Армія. Нескорені бійці встали на шлях збройної боротьби із окупантами рідної землі, за те аби постала незалежна Українська Соборна Самостійна Держава. Слава нашим Героям!

13 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

13 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

13 жовтня 1307 року король Філіп IV, який був винен ордену Тамплієрів астрономічні суми, наказав заарештувати і знищити всіх лицарів Храму на території Франції. Приклади саме такого способу вирішення проблеми боргів знаходимо і у нашому сьогоденні.

12 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

12 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

59 років тому лідер СРСР М.Хрущов перервав хід Генеральної Асамблеї ООН сваркою на адресу філіпінського делегати, яку він супроводжував грюканням по катедрі черевиком. За ці роки нічого не змінилось у московській політиці-ті ж сварки і брудні черевики.

11 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

364 роки тому підписані Московські статті, якими Московія обмежувала автономію України. Сім років по тому у Світ Божий прийшов Пилип Орлик - Гетьман, який власноруч написав для України Конституцію. Хіба це не приклад для сучасних законодавців та гаранта?

10 жовтня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 жовтня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 10 день жовтня створено Революційний Провід ОУН (очолив С. Бандера), Дж. Орвелл ввів у вжиток термін "холодна війна", а Рух за заборону протипіхотних мін отримав премію миру. Втім, і 22 рік по тому московські окупанти засівають нашу землю цими мінами.

1