Щоденник Української Кліо

26 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шість років тому почалися бої за ДАП. Ми пам'ятаємо всіх Героїв України, хто з честю пройшов пекло Донецького аеропорту. Всіх пам'ятаємо: і тих, хто вижив, і хто загинув та похований на рідній землі, і тих, хто ще лежить під руїнами.

25 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

6 років тому, у 25 травневий день, у зв'язку із втечею В.Януковича, відбулися позачергові вибори президента України. У першому турі виборів переміг Петро Порошенко. Співвідношення виборчих обіцянок та реальних справ ми з подивом спостерігали щодня.

24 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24 день травня хочеться нагадати, що у 1571 році війська кримського хана Девлет Герая захопили Москву і за 3 години спалили її вщент. За результатами походу московський недо-цар Іван Грозний став данником Кримського ханства. Пам'ятайте, московити!

23 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

23 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Ось що таке "визволення" по московські: впродовж 48 годин в Литві арештовані та депортовані майже 37 тисяч селян, що не вступили в колгоспи - була проведена т.зв. операція "Весна". Такої самої "весни" бажають вам, московити, поневолені народи кол. СРСР.

22 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

22 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

За кількістю народжених 22 травня служителів Мельпомени, цей день можна вважати днем актора: у Світ Божий прийшли Лоуренс Олів'є, Микола Гринько, Микола Олялін, Сергій Іванов та Шарль Азнавур.

21 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Минають століття, але в кровожерна сутність московитів незмінна. 21-й травневий день став трагічним для цілого народу - адигів (черкесів), яких у 1864 році почали депортувати до Туреччини. Переселенці масово тонули у морі та гинули від чуми.

20 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

20 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 20 день травня, 37 років тому людство вперше зазирнуло в очі "чумі ХХ сторіччя" - СНІДу. У журналі "Science" вірусолог Люк Монтаньє опублікував статтю про виділення "вірусу імунодефіциту людини" (ВІЛ)

19 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

102 роки тому, 19 травня створена у Львові Українська Національна Рада проголосила утворення Української держави на українських етнічних землях у складі Австро-Угорщини. Обов'язково маємо наголошувати, що у 1991 році ми відновили державність України.

18 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

18 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У сумний 18-й день травня розпочалась депортація кримських татар з батьківщини. Всього з Криму за постановою Державного Комітету Оборони СРСР на спецпоселення було вивезено понад 100 тисяч осіб.

17 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 28 років тому, у 17-й день травня Тім Бернерс-Лі представив архітектуру мережі World Wide Web (WWW) - розпочалася всесвітня мережева еволюція. Куди вона заведе людство, поки що не зовсім зрозуміло, але зараз ви через www читаєте дописи Кліо.

16 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

16 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Пісенний 16-й день травня. Прийшла у Світ Божий українська співачка Руслана Лижичко, яка з піснею "Дикі танці" здобула перемогу в музичному конкурсі "Євробачення". А чотири роки ще й Джамала перемогла

14 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 14-й травневий день прийшли у Світ Божий знакові особи Української історії, визвольних змагань та культури: гетьман П.Дорошенко, письменник В.Стефаник, діяч ОУН Слава Стецько, журналіст В.Портніков, музикант С.Вакарчук. Із народинами вас всіх!

13 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

13 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 13-й день, в далекому вже 1989 році близько двох тисяч студентів оголосили голодування на пекінській площі Тяньаньмень, вимагаючи проведення у Китаї демократичних реформ. Їх давили танками, але вони зсунули червоний Китай до цивілізації.

12 травня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 травня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 12-й травневий день прийшов у Світ Божий український живописець Іван Марчук - один з членів "Золотої гільдії". У жовтні 2007 був включений до британського рейтингу "Сто геніїв сучасності", який формувала газета "The Daily Telegraph".

1