Щоденник Української Кліо

22 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У двадцять другий день вересня згадуємо почесного громадянина США, шведського дипломата Рауля Валенберга, котрий в роки ІІ Світової війни врятував тисячі євреїв у окупованій нацистами Європі і загинув у катівнях радянських спецслужб.

21 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Багатий на талановитих новонароджених вийшов 21-й день вересня: Парацельс, Білл Мюррей,Герберт Уеллс, Стівен Кінг, Марія Музичук, а також Нікітський ботанічний сад, медичний факультет Київського університету та "Гобіт, або Туди і звідти".

20 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

410 років тому польсько-українське військо захопило Москву. 45 років по тому, після поразки у битві під Городком поляки, у боротьбі з Б.Хмельницьким домовлялись з Московією і в результаті втратили польський престол. Це все відбувалось у 20-й день осені.

19 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У дев'ятнадцятий день осені брати Монгольф'є запустили першу "пілотовану" кулю, у Бельгії пройшов перший в історії конкурс краси, в Новій Зеландії жінкам гарантували право брати участь у виборах, а у червоній "Імперії зла" почали знімати церковні дзвони.

15 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тринадцять два роки тому, у п'ятнадцятий день вересня Україна приєдналась до міжнародної Конвенції "Про арешт доходів, отриманих злочинним шляхом".Щось змінилось за ці роки? А як же ж! Накопичена велика кількість нових грошей, отриманих злочинним шляхом.

14 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Чотирнадцятого дня вересня була заснована Організацію країн-експортерів нафти (ОПЕК) - VIP-клуб, який міцно тримає руку на пульсі світової економіки і від недавнього часу й на горлі Московії - країни-агресора. А Tesla вже стукає в двері.

13 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тринадцятий день осені 27 років тому мав би принести мир на землі Ізраїлю та Палестини - Іцхак Рабін та Ясір Арафат ухвалили принципи палестинської автономії. Не судилося. На Близькому Сході хтось роздмухує вогонь війни і зараз.

12 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Двадцять вісім років тому, у дванадцятий день вересня у Києві позбулися одного з двох Леніних, що стояли на Хрещатику. Другого - бесарабського Ілліча ми знесли лише в дні Революції Гідності. Варто ще позбутися совковості в собі.

11 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Світ вже ніколи не буде таким, яким він був до теракту 11 вересня 2001 року. Трагедія "9/11" не тільки забрала тисячі життів - вона засвідчила, що настав час жорсткої боротьби з нелюдами, які лізуть у ваш дім зі своїм мерзенним "новим" порядком.

10 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У десятий вересневий день народився Великий Українець, письменник, художник і класик світового кінематографу Олександр Довженко. А, якщо сказати простіше, то народилась Людина, яка подарувала всьому Світові Зачаровану Десну. Боже, Боже, яка ж це краса!

09 вересня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Еней був парубок моторний І хлопець хоть куди козак, Удавсь на всеє зле проворний, Завзятійший од всіх бурлак...", - ці всім відомі слова написав геніальний Іван Котляревський, який прийшов у Світ Божий у дев'ятий вересневий день.

08 серпня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 вересня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У восьмий день вересня війська ВКЛ нанесли під Оршею таку руйнівну поразку війську Московії, що з огляду на подальшу історію, варто було почавити ординців у їхньому лігві. Чи не час відроджувати Велике Князівство Литовське?

1