Щоденник Української Кліо

18 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

"Стоїть в селі Суботові На горі високій Домовина України, Широка, глибока. Ото церков Богданова. Там-то він молився, Щоб москаль добром і лихом З козаком ділився". У 1654 році гетьман та старшина склали присягу московському царю.

17 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

314 років тому прийшов у Світ Божий Бенджамін Франклін -державний діяч, видавець, вчений, винахідник, письменник, дипломат, один із засновників США, один з авторів Декларації незалежності і Конституції США. А ще його знає вісь світ,бо він - це 100 долярів

16 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

16 січня у різних містах України відзначають День пам'яті захисників Донецького аеропорту. А Прага ніколи не забуде сов'єтські танки на своїх вулицях. І Чехи ніколи не забудуть як 16-го дня січня повстав у вогні студент Ян Палах.

15 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 15-й день січня прийшов у Світ Божий Агатангел Кримський - один з стовпів Української науки, член-засновник НАН України. 74 рок та 10 днів по тому був замучений у тюрмі НКВС у Кустанаї. Тільки комуніст чи московит може уявити філолога-шпигуна-терориста.

14 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На Василя, у 1918 році червона московська наволоч розгорнула широкомасштабний терор проти кримських татар, які вели військові дії проти влади більшовиків. Три роки по тому революційне воїнство так засмерділося, що прийшлося влаштовувати загальне миття.

13 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

13 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Чорний від крові мирних Литовців, які загинули під гусеницями сов'єтських танків, цей день вшановує Литва і весь Вільний Світ, як день оборони свободи. Попри маску "Перестройки", кривавий комуністичний режим вкотре зібрав страшну платню за свободу.

12 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Попелюшка, Кіт у чоботях, Спляча красуня, Червона Шапочка, звірятка, феї, чарівники і чаклуни, добро і зло, страх і співчуття все це прийшло у наше дитинство у казках геніального француза Шарля Перро, який саме 12-го січня прийшов у Світ Божий.

11 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

94 роки тому прийшов у Світ Божий отець Йосиф (Кладочний) - священик УГКЦ, близький друг Владики Андрія (Шептицького), капелан і в'язень концтабору Береза Картузька, капелан дивізії «Галичина», в'язень ГУЛАГу. Церква і Нація багаті такими слугами Божими

10 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

10 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Десятий день року можна вважати днем метрополітену. У 1863 році в Лондоні відкрилася перша лінія "труби" і стала такою популярною і економічно вигідною, що у найближчі десятиліття прикладу Лондону наслідували Ліверпуль, Глазго, Нью-Йорк, Чікаго, Берлін ..

09 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

9 січня 1991 року московські окупанти зайняли всі вузлові, стратегічні точки Вільнюса. Мине ще 2-3 дні і Литва заплатить криваву данину Московії за свою Свободу. Запам'ятаємо: московит ніколи не має чесних та мирних намірів. Крапка.

08 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

1654. Пам'ятатимемо цей рік. Це рік укладення Переяславської угоди про військово-політичний союз з Московією. Текст договору та т.зв. "березневих статей" знайти не вдалося. Мине 2 роки і московити зрадять всі пункти угоди і підпишуть угоду із Польщею.

07 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Христос ся Рождає! Славімо Його! - Християни східного обряду відзначають одне з найвеличніших церковних свят - Спаситель прийшов в наш світ в образі людської дитяти. Сталося це 2020 років тому у місті Вифлеємі. Всі решта подій цього дня є другорядними.

06 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

06 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

На початку 1920 року, у переддень Різдва Христового за східним обрядом в УНР отримали ноту-відповідь з Московії щодо військової агресії: Радянська Росія не воює проти УНР і російських військ (Червоної Армії) в Україні немає. Просто, як вчора написано.

05 січня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 січня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 5-й день нового року 227 років тому Московія із Пруссією домовились про ІІ розділ Польщі, а 23 роки тому та ж Московія заявила про відвід військ з Ічкерії, але мине лише 2 роки і московити знову стрілятимуть в Чечні. Може щось в Московії не так?

1