Щоденник Української Кліо

19 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 19-й весняний день у Венеції запровадили авторське право, в Штатах вперше пограбували банк, в Києві пройшла маніфестація за Україну вільну від Росії, героїв-крутянців перепоховали на Аскольдовій могилі і прийшла у Світ Божий геніальна Ліна Костенко.

18 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

18 березня відбулося створення світу. Згодом Рудольф Дізель створив двигун внутрішнього згорання, народився культовий кінорежисер Люк Бессон, О.Леонов першим з людей вийшов у відкритий космос і підписали угоду про приєднання Криму до Московії.

17 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

17-те березня цілком можна назвати днем президентів та прем'єрів: народився перший президент Польщі Г.Нарутович, президент Карпатської України А.Волошин, народжена у Києві Г.Меїр стала прем'єром ізраїлю, ВРУ скасувала посаду президента Криму.

16 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 16-й день березня в Крим прийшла божевільна та злочинна "русская весна". В Криму відбувся організований Росією псевдореферендум про перегляд статусу півострову як Автономної Республіки у складі України.

15 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

15-го дня весни Карпатська Україна проголосила незалежність. Державною мовою республіки проголошено українську, барвою державного прапору - синьо-жовту, державним гімном - пісню "Ще не вмерла України". Президентом обрано Августина Волошина.

14 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після страшної голодної зими 32-го року у Золочівському районі на Харківщині близького 2 тисяч осіб, переважно селяни з кількох районів області, здійснили напад на зернові склади Ведмедівського винного заводу. Виступ голодних селян жорстоко придушили.

13 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

58 років тому сталася техногенна катастрофа у Києві - так звана Куренівська трагедія. 14-метрова хвиля пульпи хлинула на Куренівку. На площі близько 30 гектарів було знищено все живе. Катастрофа сталася через порушення норм безпеки. Пам'ятаймо про це.

12 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

12 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Демострації, що розпочалися у Санкт-Петербурзі перейшли у гостру фазу - почалася Лютнева буржуазно-демократична революція, що зруйнувала Російську імперію. Альо, там, в Кремлі! Час розвалюватись, Московія!

11 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В 11-й день березня німці окупували Австрію, М.Горбачова обрали новим генсеком КПРС, у Литві парламент ухвалив Акт про відновлення незалежності, 2-й уряд Ю.Тимошенко відправили у відставку і КМУ очолив "крепкий хозяйственник" М.Азаров.

10 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після селянських повстань початку 30-х в УРСР запровадили спецтрійки ГПУ, яким надали право розглядати справи повстанців у прискореному режимі із застосуванням "вищої міри соціального захисту". Московська смерть продовжила жнива в Україні.

09 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Який різноспрямований дев'ятий день весни! У Світ Божий прийшли 3 великих українських майстри-художники: Тарас Шевченко, Микола Пимоненко та Георгій Нарбут. А 18 років тому несправедливість режиму Кучми виплеснулась бійкою наших хлопців з "беркутнею".

08 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Восьмого березневого дня військами Володимиро-Суздальського князя Андрія Боголюбського захоплено та зруйновано Київ. Але часи міняються. Мета московського диктатора Володимира Богомерзького захопити Київ не здійсниться ніколи. Амінь.

07 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У сьомий день весни був повалений уряд першого пост-радянського, законно обраного президента Грузії (Сакартвело) Звіада Гамсахурдія. Владу в Грузії очолив колишній І секретар ЦК КП Грузії, екс-міністр МЗС СРСР Едуард Шеварнадзе.

06 березня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У шостий березневий день хімік Фелікс Гофман отримав патент на нові ліки. Фірма "Байєр" назвала новинку "аспірин", тобто речовина, яка прискорює одужання. 169 років минуло з того дня, а ми все ще приймаємо аспірин від "Байєра", коли погано себе почуваємо.

05 березня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

05 березня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У п'ятий день весни герцог Мальборо, сер Вінстон Черчилль у провінційному університеті міста Фултон виголосив промову, в якій вперше використав словосполучення "Залізна Завіса" - так розпочалося нова фаза міжнародних відносин - Холодна війна.

1