Щоденник Української Кліо

27 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

27 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Замість виконувати обіцянки, обраний гетьманом у 27-й день Іван Брюховецький намагався сконцентрувати в своїх руках всю владу на Лівобережній Україні, за що, в результаті, і поплатився через 5 років - не зберегли Неньку козацькі старшини.

26 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

26 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Під знаком неприхованого цинізму пройшов 26-й день літа. Людина, яка підписувала з Гітлером таємні протоколи про розподіл Європи, які й спричинили ІІ Світову війну, підписала Статут новоствореної ООН. А "імператор" імперії Зла став генералісимусом. Тьху.

25 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

25 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Венеціанка стала першою в історії жінкою-доктором наук, француз синтезував воду з водню та кисню, прийшли в світ великий архітектор і великий письменник, заарештували великого злочинця і розпочали війну. Все це у 25-й день літа.

24 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

24 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 24-й день літа галичани розбили московитів біля Вязьми, Винниченко зачитав текст І Універсалу, у тюрмах Львова розстріляно 2072 людини, СРСР почав блокаду Західного Берліну, почався суд на Юлією Тимошенко. Спека, кров, смерть, суд, ганьба...

23 червня. Щоденник української Кліо (ФОТО)

23 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

87 років тому на запрошення Президента України, єпископів УГКЦ та РКЦ розпочався триденний офіційний візит Папи Римського Івана Павла II в Україну. "Благослови Боже Україну, її воїнство і весь нарід наш. І подаруй нам Перемогу над ворогом. Амінь!"

22 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

22 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Двадцять другий день літа - це явно День Німеччини: народилися філософ Гумбольт та письменник Ремарк, першою в Європі країна запровадила пенсії зі старості та відкрила повітряну пасажирську лінію. Ну, і здійснила напад на свого союзника - СРСР.

21 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

21 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Двадцять перший день літа варто було б присвятити Українцю Юрію Кондратюку. Адже це саме на його роботах з теорії ракетоплавання базуються польоти "Аполло" на Місяць і польоти космічних зондів аж за межі Сонячної системи.

20 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

20 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Тисячі Українців загинули під час будівництва Беломорканалу, який урочисто відкрили в імперії зла у двадцятий день літа 90 років тому. А ось 211 років тому сталася позитивна подія: на англійський престол увійшла королева Вікторія - почалася ціла епоха.

19 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

19 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У далекому вже 1968 році, у 19 день червня Рада Безпеки ООН ухвалила резолюцію про гарантії безпеки безядерних держав. Резолюція є, а ось безпеки як не було, згідно резолюції, так і немає, згідно Будапештському протоколу. Московія не зважає на папірці.

18 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

18 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 18-й день літа, після капітуляції французької армії генерал де Голль заявив, що програна лише битва, а не війна і закликав не припиняти боротьби проти нацистської Німеччини. Це стало сигналом для початку Руху Опору. "Не припиняти боротьби!". Пам'ятаємо.

17 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

17 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Лише 9 років минуло з встановлення у східних землях Німеччини радянської влади, як у 17-й день літа почалась масова робітнича демонстрація , в якій взяло участь близько мільйона осіб. Протестували проти низького рівня життя і важких умов праці.

16 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Сумний день для Українського козацтва. У Львові страчено лицаря Івана Підкову, а у Москві стратили донського отамана Степана Разіна, який походив з ст. Зімовійської, заселеної нащадками Українців. А ще сьогодні сов'єти "асвабаділі" Латвію та Естонію.

14 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 14-й червневий день 242 роки тому на Континентальному конгресі у Філадельфії затверджено офіційний прапор США з 13-а білими зірками на синьому фоні і 13 червоно-білими смугами. З того часу зірочок значно побільшало.

13 червня. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 червня, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 13-й червневий день 1983 року на ринок США надійшов перший мобільний телефон - "Motorola". Людство почало бути весь час online. Тепер людина, завдяки Стіву Джобсу, майже весь час в Internet'i. Що буде завтра?

10