Щоденник Української Кліо

16 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

16 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 16-й день лютого прийшов у Світ Божий Микола Макаренко, археолог, музеєзнавець і мистецтвознавець. Страчений окупаційною владою через відмову (1934) підписати акт на знесення Михайлівського Золотоверхого монастиря. Царство йому Небесне і вічна подяка.

15 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

15 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після урочисто оголошеного у прямому ефірі президентом України припинення вогню, згідно угоди "Мінськ-2", за першу добу "тиші" російські терористи завдали 112 ударів по позиціях ЗСУ. Це ціна домовленостей з Московією. За всі роки нічого не змінилося.

14 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

14 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

66 років тому, замість святкувати День всіх Закоханих, Микита Хрущов на засіданні ХХ з'їзду КПРС розпочав свою промову з засудження культу особи І.Сталіна (Джугашвілі). Але сталінізм досі живий і саме він надихає Московію на агресію проти України.

13 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

13 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

По смерті Ю.Андропова керівником СРСР став вірний соратник Л.Брежнєва К.Черненко. Він відрізнявся від свого патрона тим, що у Брежнєва живлення було від батарейок, а у Черненка - від розетки.

12 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

12 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

12-й лютневий день можна вважати трохи космічним: у 1161 році відбулося перше в Україні письмово зафіксоване місячне затемнення. Минуло лише 800 років і з навколоземної орбіти стартував до Венери автоматична міжпланетна станція "Венера-1"

11 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

11 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

В один день, 11-й день лютого, але з різницею у 26 років в Києві відбулися: республіканська конференція з питань культури української мови та установча конференція Товариства української мови імені Тараса Шевченка, які продемонстрували: наша мова жива!

10 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

10 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Ну, що це за країна така!? 9 років тому над територією Московії не розминулися непрацюючий ординський супутник "Космос-2251" та діючий американський "Iridium 33" - це перше в історії зіткнення штучних супутників Землі. Піонери космосу...

09 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

09 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 9-й чорний день лютого 1667-го підписали угоду між Московією та Польщею про поділ України - Лівобережжя відійшло Москві. 251 рік по тому московські війська під командуванням Муравйова захопили Київ, столицю УНР.Розпочався червоний терор проти Українців.

08 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

08 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У восьмий день лютого народився Жуль Верн - людина, завдяки якій ми пропливли "20 тисяч льє під водою", мчали "Навколо світу за 80 днів", досліджували "Таємничий острів" та шукали "Дітей капітана Гранта".

07 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

07 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

7-го лютого в голландському місті Маастріхт міністри закордонних справ, економіки та фінансів країн - членів ЄЕС підписали "Договір про Євросоюз", який передбачав трансформацію ЄЕС в ЄС. А ми шлемо до ЄС сигнал SOS, який теж запровадили сьогодні.

06 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

06 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Шостий день лютого є цілком позитивним. Нікого не катували і не вбивали у підвалах НКВС. Прийшли у світ Божий куртуазні Бокаччо та Боб Марлі, Чаплін випустив "City lights", Королева Єлизавета зійшла на престол, а в Антарктиді підняли Український Прапор.

05 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

05 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

У 5-й лютневий день 115 тисяч московських вояків вирушило на Польщу для придушення анти-московського повстання. 28 років по тому останній вояк СРСР залишив Кабул - сов'єти почали згортати свою криваву інтернаціональну допомогу. Орда не змінюється.

04 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

04 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

16 років тому почала роботу соціальна мережа Facebook. Її заснував студент Гарвардського університету Марк Цукерберг, який за ці роки пройшов шлях від спудейської лави до мільярдних статків та участі в глобальних проектах разом гігантами Google та Apple.

03 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО)

03 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

Після 300 років германізації та повного панування німецької мови в усіх царинах суспільства в Чехословаччині чеська мова стала офіційною - "Чехом є тільки той, хто розмовляє чеською"! А Українцем є (?) тільки той, хто розмовляє Українською...

02 лютого. Щоденник Української Кліо (ФОТО, ВІДЕО)

02 лютого, 00:10 • Щоденник Української Кліо

2-го лютого 1935 року американець Леонард Кілер продемонстрував роботу сконструйованого ним нового пристрою, названого поліграф або "детектор брехні" - на такому пристрої зараз мали б перевіряти кандидатів на держслужбу.

12